Banery

Najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej

Banery

Jedną z naszych specjalności, jest profesjonalny druk banerów w Rzeszowie. Są to produkty stanowiące obecnie najpopularniejszą formę reklamy zewnętrznej. Dzięki ich precyzyjnemu i starannemu wykonaniu można zyskać naprawdę zaskakujące efekty marketingowe i reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Realizujemy zlecenia na materiałach o gramaturze 440 i 550 gram. Materiały, na których drukujemy posiadają wzmocnioną strukturę, są bardzo odporne na rozerwanie. Standardowo banery są oczkowane co 50 cm. Na życzenie klienta istnieje możliwość gęstszego okucia materiału, lub innego wykończenia.

Projektujemy i drukujemy banery reklamowe, tablice i szyldy oraz siatki reklamowe. Nasza oferta obejmuje oklejanie witryn sklepowych, samochodów firmowych oraz tworzeniu wydruków wielkoformatowych. Drukujemy na takich materiałach jak backlight, blockout, frontligh, folia monomeryczna, pcv oraz pleksie. Nasze europejskie materiały są droższe niż ich azjatyckie odpowiedniki a co za tym idzie są one dużo trwalsze i odporniejsze na zniszczenia i warunki metrologiczne.

Oferujemy banery na bardzo różne okazje, można u nas znaleźć, nie tylko zwykłe i bardzo popularne bannery reklamowe, ale również banery religijne.

Druk banerów religijnych odbywa się na takich samych zasadach jak drukowanie banerów reklamowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów. Wśród oferowanych przez nas banerów religijnych znajdują się zarówno banery na Wielki Post, jak i banery na Boże Narodzenie. Oferujemy także banery do dekoracji kościoła na inne okazje, jak I Komunia Święta czy dany rok duszpasterski.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celach omówienia szczegółów zamówienia.