Banery


 

Banery Reklamowe

 

Jedną z naszych specjalności którą wykonujemy od wielu lat jest profesjonalny druk banerów w Rzeszowie. Są to produkty stanowiące obecnie najpopularniejszą formę reklamy zewnętrznej. Dzięki ich precyzyjnemu i starannemu wykonaniu, można zyskać naprawdę zaskakujące efekty marketingowe i reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi detalami naszej oferty.

Realizujemy zlecenia na materiałach o gramaturze 440 i 550 gram. Materiały, na których drukujemy posiadają wzmocnioną strukturę, są bardzo odporne na rozerwania. Standardowo banery są oczkowane co 50 cm. Na życzenie klienta istnieje możliwość gęstszego okucia materiału, lub innego wykończenia.

Banery Reklamowe Rzeszów

Banery Reklamowe Rzeszów

Projektujemy i drukujemy banery reklamowe, tablice i szyldy oraz siatki reklamowe. Nasza oferta obejmuje oklejanie witryn sklepowych, samochodów firmowych oraz tworzeniu wydruków wielkoformatowych. Drukujemy na takich materiałach jak backlight, blockout, frontligh, folia monomeryczna, pcv oraz pleksie. Nasze europejskie materiały są droższe niż ich azjatyckie odpowiedniki a co za tym idzie są one dużo trwalsze i odporniejsze na ząb czasu i warunki metrologiczne.

Oferujemy banery na bardzo różne okazje, można u nas znaleźć, nie tylko zwykłe i bardzo popularne bannery reklamowe, ale również banery religijne do kościoła.

Druk banerów religijnych odbywa się na takich samych zasadach jak drukowanie banerów reklamowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów.

Wśród oferowanych przez nas banerów religijnych znajdują się zarówno banery na Wielki Post, jak i banery na Boże Narodzenie. Oferujemy także banery do dekoracji kościoła na inne okazje, jak I Komunia święta czy dany rok duszpasterski.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celach omówienia szczegółów zamówienia.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress