Dekoracje Wnętrz

Dekoracje Wnętrz

Jednym z szybkich, tanich a zarazem bardzo efektywnych sposobów na odświeżenie wnętrza domu może być fototapeta ścienna, fototapeta pod szkło, fotopanel PCV, dibond, czy fotoobraz. To stosunkowo nowe, ale bardzo popularne i modne ostatnio rozwiązania, dzięki którym można zyskać niecodzienny wygląd dowolnego pomieszczenia, bez dużych nakładów finansowych. Odpowiednio przygotowana fototapeta z wysokiej jakości zdjęciem czy grafiką, nie tylko ozdabia wnętrze i czyni je oryginalnym, ale tworzy niezapomniany klimat.

Dekoracje Wnętrz Rzeszów

Dekoracje Wnętrz Rzeszów

Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług proponujemy wysokiej jakości projekty i wizualizację w cenie. W ofercie drukarni Spidruk znajdziecie Państwo także naklejki ścienne, naklejki na meble i drzwi. Duży wybór wzorów i zdjęć sprawia, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli żaden z gotowych projektów nie spełni Państwa oczekiwań, możliwe jest przygotowanie projektu indywidualnego na życzenie klienta i zgodnie z jego oczekiwaniami.

Fototapety

Fototapety

O ile każdy wie, czym jest  naklejka ścienna, naklejka na mebla, fototapeta ścienna czy fototapeta pod szkło, o tyle nazwa fotopanel może już zastanawiać. Tymczasem fotopanel PCV to nic innego jak zdjęcie nadrukowane na aluminiową płytkę o grubości  3 mm, którą można ustawiać (jeśli ma podstawkę w komplecie) czy wieszać na ścianie. Ponieważ jest on pokryty laminatem (matowym lub błyszczącym) można go łatwo czyścić, jest także odporny na wilgoć.

Fototapety Rzeszów

Fototapety Rzeszów

Dibond to wielowarstwowa aluminiowa płyta, charakteryzująca się niewielką wagą a jednocześnie dużą wytrzymałością. To z kolei sprawia, że jest to świetny materiał służący jako nośnik reklamy, element do budowy stoisk targowych, ekspozycji sklepowych, a w ostatnich czasach również w aranżacji i dekoracji wnętrz.

Fototapety Drukarnia

Fototapety Drukarnia

Nieco mniej znany niż fototapeta jest na pewno fotoobraz, który zapewne przywodzi na myśl skojarzenia związane z wydrukowanym i oprawionym w ramy zdjęciem. Jest to po części dobry tok myślenia. Ideą fotoobrazu jest bowiem łączenie fotografii i malarstwa, dlatego drukuje się je na płótnie, naciągniętym późnej na drewniane krosno, co nadaje zdjęciu niepowtarzalny charakter i doskonale sprawdza się jako element wystroju wnętrza.

Wszystkich zainteresowanych jednym z prezentowanych rozwiązań zapraszamy do kontaktu. Aby pomóc w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy specjalną ofertę – 3 wizualizacje w cenie usługi. W ten sposób klient jest świadomy co wybiera i dokładnie wie, czego może się spodziewać.