Druk książek

Książki, albumy i fotoalbumy już od jednego egzemplarza

Druk książek

Zapraszamy autorów, pisarzy, poetów,  zarówno debiutantów jak i twórców z dorobkiem chcących kontynuować swoją pasję do podjęcia współpracy z nami. Rzeszowska drukarnia cyfrowa Spidruk wychodzi naprzeciw artystom chcącym wydać swoje pierwsze dzieło niezależnie czy jest to książka czy też album.

Specjalizujemy się w druku niskonakładowym. Drukujemy książki, albumy i fotoalbumy już od jednego egzemplarza. Nasza drukarnia jest świetną alternatywa dla wielu nieelastycznych wydawnictw odrzucających teksty i projekty z wielu powodów. Po prostu u nas drukujesz co chcesz, jak chcesz i ile chcesz. Oferujemy nowoczesną usługę wydawniczą, dzięki której autor może bez problemu w prosty i jasny sposób wydać własne dzieło jednocześnie nie przepłacając za jego realizację. Nasza introligatornia jest bardzo bogato wyposażona, co pozwala nam na właściwie dowolne oprawienie i wykończenie książek, zarówno jeśli chodzi o format, jak i materiał, z których książki są wykonywane.

Solidne wykonanie, wysoka jakość realizacji, nieszablonowość projektów, szybkie terminy realizacji o raz niewysokie ceny to niewątpliwie nasze atuty.

Dzięki technice cyfrowej drukujemy książki nawet w bardzo małych nakładach. Stosujemy profesjonalne oprawy introligatorskie, szyte lub klejone, co umożliwia wydanie zarówno bardzo cienkich, jak i wielostronicowych publikacji. Książki drukowane są na papierze o gramaturze 80g, okładki wykonywane są z kartonu o gramaturze 250 g. Możliwy jest druk zarówno stron czarno-białych, jak i kolorowych, w tym drugim przypadku cena jest naliczana według cennika druku kolorowego.

Na specjalne życzenie klientów okładki mogą zostać dodatkowo pokryte matowa folią, a wybrane elementy polakierowane lakierem UV.

 

Zastanawiasz się nad samodzielnym wydaniem książki? Pobierz naszego e-booka klikając tutaj i poznaj wszystkie dostępne drogi wydawnicze!

self-publishing drukarnia

 

Niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie materiału do druku. Przyjmujemy pliki w formacie .pdf, .indd, .cdr. Nie przyjmujemy publikacji złożonych w Microsoft Word, w tym przypadku należy pobrać darmowy program do konwersji dokumentów Word na pdf i tak przygotowany materiał dostarczyć do nas.

 

Zapoznaj się z naszą dedykowaną stroną dla druku książek – kliknij tutaj i sprawdź więcej opcji!