Dla Nowych Firm

Nowo powstałe firmy jak i osoby planujące założyć działalność gospodarczą znajdą wśród naszych usług profesjonalne wsparcie w aspekcie reklamy wizualnej oraz identyfikacji marki. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy ponadto szereg interesujących konsultacji dotyczących strategii marketingowej danego przedsiębiorstwa.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają różne potrzeby czy wymagania i działają w różnych branżach, przygotowaliśmy kilka pakietów, dobranych tak, aby spełniać Państwa oczekiwania a jednocześnie wspierać pierwsze kroki w biznesie.

Pierwszy pakiet SIMPLE zawiera: projekt logo + wizytówka (projekt oraz komplet ogólny + komplet imienny – po 100 szt.) – a jego cena to tylko 600 zł (ewentualne dodatki do pakietu – 10 % od cen cennikowych). Doskonale nadaje się dla osób, które chcą spróbować swoich sił w biznesie. Znajdziemy tutaj elementy niezbędne do wykreowania marki, jednocześnie jest to opcja bardzo ekonomiczna, która na pewno nie zrujnuje budżetu początkującego przedsiębiorcy.

Drugi pakiet SMART zawiera: projekt logo + wizytówka j. w. + papier firmowy (25 szt.) + teczka (10 szt.) + koperta (25 szt.) + ulotka (prosta A5 dwustronna) i kosztuje 1200 zł (ewentualne dodatki do pakietu – 10 % od cen cennikowych). Jest to opcja dla osób zdecydowanych i zdeterminowanych, które wiedzą czego chcą i nie boją się inwestować we własną firmę.

Trzeci pakiet PREMIUM to opcja dla osób, które w świat biznesu pragną wkroczyć z rozmachem i już na samym początku tworzyć własną markę. Znajdziemy tutaj dwie wersje:
– PREMIUM PLUS, na który składa się pakiet I (SIMPLE) + strona internetowa prosta (1400 zł);
– PREMIUM ADVANCED, w skład którego wchodzi pakiet II (SMART) + strona internetowa prosta z responsywnością (2500 zł).

Bez względu na to, który pakiet zostanie wybrany, można liczyć, że dołożymy wszelkich starań, aby zaprojektowane przez nas produkty były najlepszej jakości pod względem wydruku jak i projektu. Szybki czas realizacji i wsparcie jakiego udzielamy sprawia, że zaufało nam już wiele firm, nie tylko nowopowstałych, ale także tych istniejących na rynku od lat.

Przekonaj się!