Druk Recept


Druk Recept

Druk Recept

 

Aby móc drukować recepty konieczne jest zaświadczenie z Narodowego Funduszu Zdrowia o nadaniu zakresu numerów recept. Możliwe jest także skorzystanie z aplikacji internetowej – System Numerowania Recept Lekarskich (SNRL), która pozwala na rezerwowanie numerów recept z puli dostępnych recept.

Korzystanie z tego programu możliwe jest tylko po uprzednim zarejestrowaniu się i wysłaniu podpisanego formularza do odpowiedniego oddziału NFZ-u. Po rozpatrzeniu wniosku otrzymuje się dostęp do programu, dzięki czemu, za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do internetu można rezerwować i pobierać numery recept w formacie pliku PDF (Adobe Acrobat) lub w formacie pliku XML, a także spakowane do pliku ZIP, umożliwiającego jego import do zewnętrznego programu.

Druk Recept Rzeszów

Druk Recept Rzeszów

Lekarz zarejestrowany w Systemie Numerowania Recept Lekarskich ma możliwość nie tylko pobierania i drukowania recept, ale także blokowania ich w przypadku zgubienia czy kradzieży, jak również udostępniania pobranych materiałów firmom zewnętrznym w celu ich wydrukowania.

Nasza drukarnia realizuje zlecenia na druk recept już w 24 h od ich złożenia. Oferujemy możliwość personalizowania nagłówka a także druk recept bez dodatkowego opisu. Przy większych zamówieniach, koszt wydruku jest niski, a przez to bardzo opłacalny.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej drukarni w Rzeszowie, która w swojej ofercie oprócz drukowania recept ma także ulotki, kalendarze, banery, wizytówki, czy zaproszenia. Zaletą tworzonych przez nas produktów jest ich wysoka jakość, a jednocześnie niska cena. Zastosowanie techniki druku cyfrowego umożliwia druk niskonakładowy, dzięki czemu nie ma konieczności zamawiania hurtowej ilości produktów.

Realizujemy zamówienia nie tylko dla klientów z Podkarpacia, ale również z całej Polski. Wysyłamy swoje produkty do największych miast w kraju jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Lublin czy Łódź. Zapraszamy do współpracy.

 

druk recept

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress