Druk Wielkoformatowy


Druk Wielkoformatowy

Druk Wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy – drukujemy wszelkie nośniki reklamy: roll-up’y, billboardy, banery, plakaty, reklamy na samochodach.

Wydruki wielkoformatowe – Rzeszów

Wydruki Wielkoformatowe Rzeszów

Wydruki Wielkoformatowe

Podstawowym sposobem znalezienia potencjalnych klientów jest oczywiście reklama, która dociera do największej liczby odbiorców. Nie dziwi więc fakt, że na naszych ulicach codziennie mijamy billboardy, plakaty, banery, reklamy na samochodach czy roll’up’y, które zachęcają do skorzystania z usług danej firmy lub kupna konkretnego produktu. Ponieważ konkurencja na tym tle jest bardzo duża, a liczba reklam ulicznych niekiedy wręcz przytłacza, należy zadbać o to, aby wszystkie materiały reklamowe były na najwyższym poziomie i wyróżniały się na tle innych.

Wydruk wielkoformatowy, inaczej solwentowy to obecnie jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań, wybierane przez wiele osób. Cyfrowa technika druku pozwala na  zadrukowanie bardzo dużych powierzchni i różnych materiałów – banerowych, papieru czy folii.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej drukarni, która oferuje reklamy wielkoformatowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko zwykłe wydruki wielkoformatowe, ale także na samoprzylepnych foliach, papierach fotograficznych, banerach a nawet na siatce mesh. Wykonujemy także dodatkowe usługi związane z obróbką wydruków m.in. foliowanie, naklejanie na płyty PCV oraz wyklejanie reklam na samochodach.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości atramentów ASBRU V4 można mieć pewność, że wydruk będzie odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, tego rodzaju atrament jest w stanie osiągnąć zakres kolorów zbliżony do zakresu RGB, a większy niż popularny CMYK.

Ponieważ podczas druku używamy aż sześciu kolorów, można mieć pewność, że wszystkie barwy, nawet te najjaśniejsze, będą idealnie odwzorowane, czego nie można uzyskać drukując tylko w czterech kolorach. Z kolei specjalny system Roland Intelligent Pass Control zapobiega powstawaniu paskowania (tzw. bandingu), bez względu na rozdzielczość obrazu.

Szybki wydruk to nasza specjalność! Oferujemy szybki i tani druk zaproszeń, plakatów, banerów, wizytówek, ulotek, recept. Nasz zespół grafików pomoże przygotować profesjonalny projekt logo, projekt teczki, wizytówki i innych materiałów identyfikacji wizualnej firmy.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz jego kreatywność sprawia, że podejmiemy się każdej, nawet najbardziej nietypowej realizacji. Choć siedzibą naszej drukarnia jest Rzeszów, realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski, zarówno z dużych miast – jak Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Poznań, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Opole czy Katowice. Ponieważ nie korzystamy z usług pośredników, gwarantujemy szybki termin realizacji, a przy tym wysoką jakość końcowego produktu. Aby udoskonalić naszą ofertę, podjęliśmy współpracę z agencjami reklamowymi, projektantami wnętrz i fotografami, dzięki czemu możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w najkorzystniejszej cenie.

Wydruki wielkoformatowe – realizujemy zamówienia dla klientów w Polsce i za granicą. Sprawdź naszą ofertę!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress