Druk Zaproszeń

Druk Zaproszeń

 

W życiu każdego człowieka nadchodzą takie chwile, którymi chciałby się podzielić z najbliższymi. Nie tylko ślub, chrzciny czy I komunia św. to dobra okazja do zaproszenia rodziny i znajomych. Obecnie coraz częściej organizujemy różnego rodzaju eventy, koncerty, wystawy, przyjęcia, rocznice, o których chcemy poinformować pewną grupę osób. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są spersonalizowane zaproszenia, idealnie dopasowane do konkretnej okazji.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne zaproszenia ślubne, na chrzciny czy Pierwszą Komunię, jak i zaproszenia na studniówkę, komers, imprezy firmowe, szkolenia czy kursy oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Standardowe formaty w jakich wykonujemy zaproszenia to 210 x 198 mm/DL, A5/A6, ale możliwe jest także przygotowanie niestandardowego projektu, zgodnie z życzeniami klienta. Zaproszenia mogą być wydrukowane na papierze kredowym (błyszczącym lub matowym), satynowym lub na jednym z papierów ozdobnych – perłowych lub strukturalnych.

Jeśli zdecydują się Państwo na wydruk zaproszenia na podstawie gotowych szablonów, wystarczy przesłać do naszego biura podstawowe informacje w pliku tekstowym i zaznaczyć jaki kolor oraz rodzaj papieru wybrano. W przypadku zaproszeń ślubnych klient ma możliwość wyboru nie tylko wzoru czy szablonu zaproszenia, ale także dodatkowych zdobień, złoceń czy tłoczenia. W takiej sytuacji powinien jednak zgłosić się do siedziby naszej firmy znajdującej sią na ul. Krzyżanowskiego 6a w Rzeszowie, aby osobiście zapoznać się z ofertą i po dokładnym obejrzeniu wzorów oraz faktur papieru zdecydować, który wzór będzie dla niego najodpowiedniejszy.

Można także zlecić projekt zaproszenia naszym grafikom, którzy postarają się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Oprócz spersonalizowanych zaproszeń nasza drukarnia ma w ofercie m.in. wizytówki, kalendarze, banery, rollup’y oraz plakaty, foldery reklamowe, które wyróżniają się nie tylko jakością i szybkością wykonania, ale przede wszystkim ciekawym projektem.