Drukowanie książek

Drukowanie Książek

 

Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących pisarzy jak i autorów posiadających już dorobek pisarski do współpracy z naszą drukarnią. Wychodząc naprzeciw wszystkim, dla których pisanie jest pasją oferujemy druk niskonakładowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wydrukować potrzebne materiały nawet w postaci tylko jednego egzemplarza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno druk książek, albumów jak i fotoalbumów.

Cyfrowy Druk Książek

Cyfrowy Druk Książek

Dzięki bogatemu wyposażeniu introligatorni drukujemy książki w różnym formacie i z różnych materiałów. Standardowo, papier stosowany dla tego rodzaju wydruku ma gramaturę 80 g, z kolei okładki wykonywane są z kartonu o gramaturze 250 g. Na życzenie klienta mogą one zostać pokryte folią matową, a poszczególne elementy polakierowane lakierem UV. Możliwe jest także drukowanie książek zarówno czarnobiałych jak i kolorowych. Stosowane przez nas oprawy mogą być szyte jak i klejone, a co za tym idzie istnieje możliwość wydrukowania bardzo cienkich oraz wielostronicowych publikacji.

Aby można było wydrukować przygotowane przez Państwa projekty powinny one być zapisane w odpowiednim formacie:
– .pdf (Portable Document Format);
– .indd (In Design Document);
– .cdr (Corel Draw);
– .pmg (Portable Network Graphics);

Pliki zapisane w programie Word Office nie są przez nas przyjmowane. W razie braku innych programów umożliwiających ich odpowiednie zapisanie należy pobrać darmowy program Adobe Reader, umożliwiający konwersję pliku .doc na .pdf.

Druk Książek Rzeszów

Druk Książek Rzeszów

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu. W przypadku braku pomysłu lub umiejętności graficznych proponujemy usługi naszych grafików, którzy stworzą ciekawy, nieszablonowy projekt. Naszym atutem są nie tylko szybkie terminy realizacji, ale także wysoka jakość wykonywanych usług oraz konkurencyjne ceny. Jeśli zatem szukacie Państwo drukarni w Rzeszowie, która zajmuje się nie tylko wydrukiem książek, ale oferuje również wizytówki, ulotki, kalendarze czy druk recept – to jest to odpowiednie miejsce.