Drukowanie Plakatów


Drukowanie Plakatów

Drukowanie Plakatów

Druk plakatów jest bardzo skuteczną formą komunikacji z szerokim gronem odbiorców.

Tnie drukowanie plakatów Rzeszów

Wystarczy przespacerować się po ulicy, żeby zobaczyć, jak ze wszystkich stron otacza nas reklama – zarówno ta bardziej subtelna, w postaci ciekawych witryn sklepowych, zachęcających roll’up’ów jak i ta bardziej krzykliwa, kolorowa, przemawiająca z plakatów czy ogromnych billboardów. I chociaż niektórzy twierdzą, że obecnie plakaty czy banery reklamowe nie spełniają swojej roli, trudno przejść obojętnie wobec tego rodzaju reklamy, zwłaszcza jeśli jest ona przygotowana w przemyślany i oryginalny sposób. Codziennie setki tysięcy osób, podświadomie rejestruje treści widniejące na plakatach, dlatego są one wciąż popularnym rodzajem reklamy.

Z plakatów jako nośnika informacji korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale również instytucje kulturalne, państwowe oraz organizatorzy imprez masowych. Drukowanie plakatów to najlepszy sposób na dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców w stosunkowo krótkim czasie. Należy jednak zadbać, aby stworzony przez nas plakat był z jednej strony czytelny, a z drugiej zachęcał do skorzystania z prezentowanej oferty. Warto więc uprościć przekaz reklamowy, aby odbiorca wiedział z jakim rodzajem usług ma do czynienia, a także zwracać się bezpośrednio do potencjalnego klienta. Zwroty zachęcające do podjęcia działania są bardzo skuteczne i przynoszą wymierne korzyści.

W ofercie naszej drukarni mogą Państwo znaleźć także wydruk plakatów, zarówno w standardowych formatach A3, A4, jak i w nieszablonowych wymiarach. Dostępne materiały to przede wszystkim papier kredowy, papier błyszczący oraz matowy o gramaturze od 80 g do 350 g. W przypadku druku solwentowego (wielkoformatowego) na dowolnym papierze, jego gramatura może wynosić od 140 do 220 g.

Wykonujemy plakaty zarówno z projektu nadesłanego przez klienta jak i według naszych autorskich pomysłów. Doświadczeni graficy pomogą przelać na papier i zobrazować nawet najbardziej nietuzinkowe pomysły, a wysokiej jakości sprzęt Bizhub Konica Minolta, wyposażony w polimeryzowane tonery, umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruku.

Decydując się na druk plakatów w naszej drukarni gwarantujemy przystępne ceny, szybkie terminy realizowania zamówienia oraz specjalistyczne doradztwo na etapie przygotowywania projektu.

Oferta naszej drukarni to także: druk banerów reklamowych, druk etykiet i metek, banerów, druk recept, kalendarzy, druk folderów i teczek dla firm, druk ulotek i wizytówek oraz plakatów. Więcej o ofercie naszej drukarni online znajdą Państwo w dziale Co Robimy.

Zapraszamy do kontaktu!

Druk Plakatów Rzeszów

Drukowanie Plakatów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress