Naklejki i Wkładki CD i DVD


Naklejki i Wkładki CD i DVD

Naklejki i wkładki DVD

Druk naklejek i wkładek do płyt CD/DVD – Rzeszów

Nie tylko początkujący artyści nagrywający własne płyty, ale również osoby tworzące prezentacje multimedialne i składanki ulubionych utworów mogą zaprojektować i zamówić profesjonalne wkładki oraz okładki do płyty CD i DVD.

Druk okładki i naklejki CD/DVD to także doskonałe rozwiązanie dla firm, które w sposób elektroniczny rozpowszechniają swoje oferty oraz katalogi. Dzięki temu rozwiązaniu mogą za niewielkie pieniądze nie tylko zadbać o prestiż przedsiębiorstwa, ale również sprawić, aby klient identyfikował daną markę.

Okładki i Wkładki CD i DVD

Okładki i Wkładki CD i DVD

Wybierając naszą drukarnię mają Państwo gwarancją najwyższej jakości za przystępną cenę. Dzięki zastosowaniu techniki druku cyfrowego, możliwe jest wykonanie naklejek na płyty już od 6 szt., i to maksymalnie w 2 dni. Drukowanie naklejki na CD to obecnie o wiele lepsze, tańsze i szybsze rozwiązanie niż dotychczas stosowany sitodruk, dlatego jest chętnie wybierany przez klientów. Tworzone przez nas naklejki mają rozmiar 121 x 121 mm i mogą być drukowane na papierze matowym lub błyszczącym.

Osoby, które zdecydują się zamówić druk okładki CD/DVD mają do wybory trzy możliwości:

– koperty economic,

– koperty standard,

– koperty exclusive.

Wybór rodzaju okładki CD/DVD powinien zależeć przede wszystkim, od tego z jakim zamysłem je drukujemy, czy będą one służyły wyłącznie do celów prywatnych czy też reklamowych. Podobnie jest w przypadku wkładki do opakowań CD, które mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne, składane lub pojedyncze.

Do wszystkich rodzajów okładek i wkładek stosowany jest pełnokolorowy druk CMYK, który może być wykonany na papierze błyszczącym o gramaturze 170 g lub papierze matowym o gramaturze 160 g.

Zarówno okładki i wkładki CD/DVD jak również koperty na płyty CD wykonujemy na podstawie projektu klienta lub jego pomysłu. Nasi graficy służą fachowym doradztwem i pomocą na każdym etapie projektu, aby gotowy produkt spełniał Państwa oczekiwania.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Nasz drukarnia wykonuje zlecenia zarówno lokalnie jak i wydruki przez internet. Szczególnie polecamy druk teczek, banerów, wizytówek, druk kopert, folderów, zaproszeń, wydruk ulotek oraz plakatów, specjalistycznych metek i etykiet a także druk wielkoformatowy, druk kalendarzy firmowych i papieru firmowego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress