Druk Ulotek i Folderów


Druk Ulotek i Folderów

Druk Ulotek i Folderów

Drukowanie folderów i ulotek reklamowych Rzeszów
Jedną z popularniejszych form reklamowych, z którą każdy spotyka się na co dzień są bez wątpienia ulotki i foldery reklamowe. Rozdawane na ulicy, w sklepach i galeriach handlowych, mają skłonić nas do skorzystania z konkretnej usługi albo zakupu jakiegoś produktu. Najczęściej jednak, wiele osób bierze taką ulotkę z grzeczności, tylko po to, aby bez czytania wyrzucić ją do kosza.

Druk Ulotek Reklamowych

Druk Ulotek Reklamowych

Czy drukowanie ulotek i folderów ma jeszcze sens?
Odpowiedź na to pytanie będzie twierdząca, ale tylko pod warunkiem, że prezentowane ulotki czy foldery będą odpowiednio zaprojektowane. Ciekawa szata graficzna, chwytliwe hasło reklamowe to sposoby na przyciągnięcie uwagi. Nie ma sensu umieszczać długiego tekstu, drobnym drukiem, skoro przeciętny odbiorca poświęca tylko kilka sekund na oglądnięcie ulotki zanim ją wyrzuci.
Należy nie tylko dopracować treść i wygląd ulotki, ale też dobrać odpowiednie grono odbiorców, zwłaszcza jeśli oferowane usługi mają trafiać do konkretnej grupy osób.

W przypadku drukowania folderów warto pamiętać, że jest to nieco inna forma reklamy, mająca służyć przedstawieniu oferty danego producenta. W takiej sytuacji konieczne jest więc umieszczenie większej ilości tekstu, dodatkowych wykresów czy choćby cennika. Warto postarać się także o dobrego rodzaju zdjęcia i grafiki, które zachęcą do obejrzenia i zakupu produktów.

Gdzie wydrukować foldery i ulotki?
Wybór odpowiedniej drukarni ma duże znaczenie nie tylko ze względu na projekt ulotki, ale także na ostateczny wygląd produktu. Istotna jest gramatura papieru oraz jego rodzaj.

Druk Folderów Rzeszów

Druk Folderów Rzeszów

Wybierając drukowanie folderów i ulotek w naszej drukarni mają Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie. Drukujemy ulotki z gotowych projektów nadesłanych przez klientów, jak również zapraszamy do skorzystania z usług naszych grafików.
Formaty w jakich drukujemy ulotki i foldery to: A4, A5, A6, A7 oraz DL na papierze o gramaturze od 80 g do 320 g. Na życzenie klienta możliwe jest także stworzenie projektu nieszablonowego o dowolnych wymiarach, a także wydruk na papierach samoprzylepnych matowych, błyszczących oraz na błyszczących i matowych foliach.

Osoby zainteresowane inną formą reklamy mogą wybrać także plakaty, banery lub wydruki wielkoformatowe.

Tani Druk Ulotek i Folderów

Druk Ulotek i Folderów Rzeszów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress