Foto Obrazy na Płótnie

Fotoobrazy na Płótnie Canvas

Canvas to rodzaj wysokiej jakości obrazu drukowanego na płótnie, naciągniętym na  drewniane krosno.  Zaletą tego rodzaju produktu jest możliwość nadrukowania praktycznie dowolnego wzoru, grafiki obrazu czy zdjęcia. Z tego względu jest on bardzo efektowny i może być doskonałym dopełnieniem wystroju dowolnego wnętrza. Naturalna struktura płótna sprawia, że nadrukowana na nim farba doskonale się rozkłada, a przez to obraz nabiera niezapomnianego charakteru i przypomina dzieła malowane ręcznie.

Obrazy Canvas Drukarnia

Obrazy Canvas Drukarnia

Drukowane przez nas canvasy są naciągnięte na profesjonalne drewniane krosno, ponadto dodatkowo zabezpieczamy je laminatem UV, zapobiegającym blednięciu kolorów. Dzięki temu możemy cieszyć się  z pięknego obrazu przez długie lata.  Przyjmujemy zamówienia na obrazy canvas w standardowych rozmiarach od 30 cm x 30 cm do 100 cm x 100 cm, ale na specjalne życzenie klienta możliwy jest także druk canvas, w nieszablonowych wymiarach.  Bogata paleta barw oraz profesjonalne maszyny drukujące pozwalają uzyskać naprawdę wspaniały efekt.

Druk Obrazów Rzeszów

Druk Obrazów Rzeszów

.

Druk Obrazów na Płótnie

Druk Obrazów na Płótnie

Warto wiedzieć, że termin canvas (ang. grube płótno, brezent, płótno na ramie), którym popularnie określa się nadrukowane na materiale fotoobrazy, to tak naprawdę rodzaj płótna artystycznego występującego w dwóch wersjach – matowej i błyszczącej. Płótna te są wykonane w 100% z bawełny, a dodatkowo zabezpieczono je przez szkodliwym promieniowaniem UV, które mogłyby w przyszłości powodować blaknięcie obrazu.

Przeznaczenie canvas to głównie plotery atramentowe – barwnikowe i pigmentowe. Za względu na naturalną barwę płótno doskonale nadaje się do zadrukowania, dzięki czemu uzyskujemy obrazy zbliżone do tych ręcznie malowanych. Przeciętna gramatura płótna to 250 – 380 g. Materiał jest zadrukowany także na brzegach, co sprawia, że obraz doskonale się prezentuje z każdej perspektywy.

Realizujemy zamówienia na fotoobrazy canvas zarówno z materiałów dostarczonych przez klienta, jak również z gotowych wzorów znajdujących się w bazie Domdeko, gdzie do wyboru mamy kilkanaście kategorii, a w każdej z nich kilkadziesiąt różnych wzorów.

Taki zadrukowany obraz, zwłaszcza z własnego zdjęcia, może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, na dowolną okazję, dzień matki, dzień ojca, imieniny czy rocznice ślubu. To także elegancka ozdoba praktycznie każdego pomieszczenia.