Kalendarz personalizowany 2017

Zbliża się rok 2017 a wraz z nim nadchodzi pora, by zamówić nowy kalendarz. Jeśli chcemy, by drukarnia zrealizowała nasze zamówienie na czas – nie mamy wyjścia już powinniśmy zdecydować jaki rodzaj kalendarza chcemy zamówić – czy ma to być kalendarz ścienny, kalendarz książkowy, trójdzielny, jednodzielny, a może duży kalendarz plakatowy.

Jaki kalendarz wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie jest przeznaczenie zamawianych przez nas kalendarzy, czy mają one służyć nam na co dzień, być prezentem dla najbliższych, czy nabierać charakteru gadżetu reklamowego, za pomocą którego będziemy chcieli promować naszą firmę i wykonywane przez nas usługi.

Kalendarz osobisty

kalendarz personalizowany 2017Znalezienie idealnego kalendarza osobistego nie jest łatwe. Żeby takowy wybrać, czy zamówić jego druk – musimy dokładnie zastanowić się czego oczekujemy, jak pracujemy na co dzień i do czego ów kalendarz personalizowany ma nam służyć. Osobom, które mają dużo spotkań i nie chcą niczego przeoczyć polecamy kalendarze książkowe i plannery, w których bez problemu wpiszą wszystkie istotne informacje. Jeśli jednak nie mamy w zwyczaju notowania, nie lubimy też nosić przy sobie kalendarzy, wystarczy, że zdecydujemy się na kalendarz ścienny, jedno lub dwuplanszowy. Możemy także od razu wybrać kalendarz plakatowy, na którym znajdzie się 12 miesięcy – tym sposobem będziemy mogli bez przerzucania kartek, szybko sprawdzić nawet najodleglejsze daty. Jeśli pracujemy głównie za biurkiem, możemy też wybrać kalendarz piramidkę, który będziemy mieć zawsze pod ręką.

Zarówno kalendarz ścienny, biurkowy jak i kalendarz książkowy można zaprojektować według własnego uznania i pomysłu. Do druku można użyć także własnych zdjęć, dzięki czemu zamówione kalendarze nabiorą osobistego charakteru i będą nie tylko pełniły funkcje praktyczne.

Kalendarz firmowy

Kalendarze firmowe mają zupełnie inny charakter i przeznaczenie niż kalendarze osobiste. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby je spersonalizować i zamówić projekt inny niż do tej pory. Jeśli chcemy obdarować kalendarzem 2017 naszych klientów czy kontrahentów – powinniśmy zadbać zarówno o jego jakość jak i wygląd. Dobrze jeśli przygotujemy wysokiej jakości grafiki, dobrane pod kątem danej pory roku czy miesiąca. Oczywiście możemy zamieścić nasze firmowe logo, a nawet kadry powiązane z naszym asortymentem czy branżą – byle przyciągały uwagę. W ten sposób zadbamy o swoja markę, a klient spoglądając na kalendarz, utrwali sobie nazwę firmy i będzie ją dobrze kojarzył, najprawdopodobniej wybierając w przyszłości właśnie nasze usługi.

Kalendarz prezent

Czemu warto dawać kalendarz jako prezent? Bo jest bardzo praktyczny, a przy tym może stanowić także doskonałą ozdobę pomieszczenia. Oczywiście kalendarz możemy wręczyć nie tylko z okazji nowego 2017 roku. Doskonale nada się on jako prezent z okazji Dnia Babci, Dziadka czy urodzin, zwłaszcza jeśli będzie zawierał wspólne zdjęcia rodzinne czy te z ostatnich wakacji.

I wcale nie jest powiedziane, że nasz kalendarz musi zaczynać się na styczniu i składać standardowo z 12 miesięcy. Coraz częściej spotykamy się z kalendarzami na 18 miesięcy, które zaczynają się np. od czerwca. Zwłaszcza jeśli zdecydowaliśmy się na druk kalendarza 2017, mamy praktycznie nieograniczone możliwości. Wystarczy jasno określić w zamówieniu jak ma wyglądać nasz kalendarz, z ilu miesięcy się składać i od kiedy zaczynać.

Zamawianie kalendarzy 2017

Chociaż do końca roku jeszcze kilka miesięcy – już powinniśmy zdecydować się na druk kalendarzy 2017. W przeciwnym razie może się okazać, że ilość zamówień opóźni realizację. Nie warto więc czekać na pierwszy śnieg, czy przedświąteczną gorączkę, lepiej odpowiednio wcześniej zadbać o każdy detal.

Jeśli masz wątpliwości jaki kalendarz zamówić lub nie wiesz jak przygotować odpowiedni projekt – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego czy osobistej wizyty w naszej drukarni w Rzeszowie. Nasi graficy służą pomocą i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania czy zrealizują projekt według twoich wytycznych.

Zapraszamy do kontaktu!

kalendarz 2017 drukarnia online