Kalendarze 2016

Kalendarze 2016

Zapoznaj się już z nasza ofertą na kalendarze 2017!

Wydrukowany kalendarz ze zdjęciami bliskich to dobry pomysł na prezent, z kolei kalendarz reklamowy z firmową ofertą, może wpłynąć na pozytywne opinie wśród klientów. Bez względu na to, czy  interesuje nas druk kalendarzy firmowych, kalendarzy reklamowych lub kalendarzy biurowych w hurtowych ilościach, czy też potrzebujemy kalendarza na prezent, zamówiony produkt powinien charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamawiane przez Państwa produkty, były wysokiej jakości nie tylko pod względem użytych materiałów, ale również ciekawych, nietuzinkowych projektów, które z pewnością przykują uwagę.

Kalendarze 2016 Drukarnia

Kalendarze 2016 Drukarnia Internetowa Online

Duży wybór oferowanych przez nas formatów i  wzorów sprawia, że drukowane przez nas kalendarze trafiają w gusta nawet najwybredniejszych klientów. W naszej ofercie można już znaleźć kalendarze 2017! Podobnie jak w ubiegłych latach, do wyboru jest kilkanaście formatów, o różnej gramaturze papieru, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W promocyjnej cenie oferujemy także kalendarze 2017!

Druk Kalendarzy Reklamowych

Druk Kalendarzy Reklamowych

Wśród szerokiej gamy naszych produktów znajdują się m.in. kalendarz trójdzielny, kalendarz wieloplanszowy, kalendarz kieszonkowy, kalendarz piramidka, kalendarz na biurko, kalendarz organizer czy kalendarz wizytówka (wizytówkowy). Każdy z tych produktów jest drukowany na papierze kredowym o gramaturze 170 g, 250 g lub 350 g w zależności od przeznaczenia.

Możliwy jest także wybór kalendarza personalizowanego – czyli projektowanego na indywidualne zamówienie i według wytycznych klienta. Taki kalendarz personalizowany może być doskonałym prezentem na różne okazje, zwłaszcza dla bliskich nam osób. Wśród tych produktów zdecydowany prym wiedzie fotokalendarz (kalendarz zdjęciowy), dzięki któremu nie tylko będziemy mogli spoglądać na swoje zdjęcia, ale również zaznaczyć w nim najważniejsze dla nas daty – urodziny i imieniny najbliższych czy też ważne rocznice (kalendarz rocznicowy). Jest to zatem doskonały prezent na dzień matki, dzień ojca, dzień babci i dzień dziadka a także prezent na imieniny, urodziny, mikołajki czy Boże Narodzenie. Osoby, którym sprawimy taki prezent pod choinkę czy prezent z okazji osiemnastki na pewno będą zachwycone i docenią nie tylko oryginalność obdarowującego ale i doskonałą jakość otrzymanego kalendarza.

Kalendarz fotografia czy kalendarz zdjęciowy to także świetny sposób na uchwycenie najważniejszych momentów z naszego życia i przypomnienie sobie pięknych chwil. W takiej sytuacji doskonale sprawdza się kalendarz familijny czy kalendarz rodzinny, dzięki którym zatrzymamy piękne chwile i wspomnienia na dłużej.