Kalendarze 2018

Druk kalendarzy 2018 – Nowa oferta

Nowy Rok już dawno rozpoczęty, a Wy na pewno macie już kalendarze 2017. Dlatego My wybiegamy w przyszłość i umożliwiamy składnie zamówień na Kalendarze 2018! W ofercie kalendarze biurkowe, kalendarze dla firm, zwykłe kalendarze ścienne, jak również kalendarze personalizowane! Nie zwlekaj, nie odkładaj decyzji na później – zamów kalendarze 2018 już dziś!

Telefony komórkowe, tablety, laptopy – umożliwiają sprawdzenie aktualnej i przyszłej daty. Mimo tego tradycyjne kalendarze papierowe wcale nie wyszły z mody i nadal są w użyciu. Raczej nie spotkamy domu, w którym przynajmniej w jednym z pomieszczeń nie znajdowałby się kalendarz ścienny, czy niewielki kalendarz biurkowy, dzięki któremu możemy coś zaplanować, czy po prostu sprawdzić aktualną datę lub zbliżające się wydarzenie.

Nasze przywiązanie do kalendarza papierowego, to w dużej mierze zasługa możliwości jakie daje. W zależności od tego jak został wykonany, poza samymi datami wskazuje nam najważniejsze święta, uroczystości, ważne dni czy imieniny. A to nie zawsze oferuje kalendarz mobilny.

Druga kwestia to wygląd kalendarza – który może przypominać niewielkie dzieło sztuki i ozdabiać pomieszczenie. Każda plansza kalendarza może zawierać inne zdjęcie – reprodukcje znanych dzieł sztuki, pejzaże czy ulubione zwierzęta. Jeśli z kolei wybierzemy kalendarze personalizowane możemy umieścić na nich dowolnie wybrane przez nas zdjęcia, które będą przywodzić na myśl wspomnienia i najlepsze chwile.
Zwłaszcza kalendarz personalizowany może być doskonałym prezentem – z jednej strony praktyczny, z drugiej – piękny, elegancki, potrafi doskonale „zatrzymać nasze wspomnienia”.

Rodzaje kalendarzy

Jesteśmy drukarnią internetową i stacjonarną z siedzibą w Rzeszowie. Kalendarze można zamawiać przez internet oraz telefonicznie. W ofercie Kalendarze 2018 znajdują się te najchętniej wybierane pozycje, czyli kalendarze ścienne jednoplanszowe i wieloplanszowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, kalendarz piramidka 12 lub 6 stronicowy oraz kalendarze dla firm (biurkowe).

Formaty, w jakich drukujemy kalendarze to:

  • kalendarz ścienny (45×32 cm, 32×21,5 cm),
  • kalendarz kieszonkowy (9×5 cm, 8,5×5,5, cm),
  • kalendarium wklejane (6×5 cm),
  • kalendarz naklejka (7×9 cm).

Projekt kalendarza

Produkty można zamawiać według swojego pomysłu lub naszego projektu. Jeśli masz wizję kalendarza, ale nie do końca umiesz ją sprecyzować – zdaj się na pomoc naszych grafików.

W przypadku zamawiania fotokalendarza lub personalizowanego kalendarza plakatowego czy ściennego z Twoimi zdjęciami – musisz zadbać, by były one odpowiedniej jakości (rozdzielczości). W przeciwnym razie, będą niewyraźne, rozmazane przez co sam kalendarz nie będzie się dobrze prezentował.

Jeśli chcemy, aby nasz kalendarz składał się ze zdjęć zamieszczonych w internecie – musimy mieć pewność, czy nie są one ograniczone licencją, co oznacza, że nie mogą być wykorzystywane ot tak, przez każdego ani do zamieszczania w internecie, ani tym bardziej do druku. W takiej sytuacji lepiej skorzystać z naszej bazy zdjęć, w której mamy do wyboru tysiące wzorów – odpowiednio pokategoryzowanych, a przede wszystkim wysokiej jakości, dzięki czemu wydrukowany kalendarz będzie się idealnie prezentował.