Kalendarze dla Firm

Spidruk – Producent Kalendarzy 2017

 

Kalendarz Firmowy

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo? Co roku zamawiasz kalendarze dla firm? Nie zwlekaj już teraz złóż zamówienie na druk kalendarzy 2017 i nie martw się, że nie zdążysz.

Duża różnorodność produktów sprawia, że kalendarze firmowe to jeden z najpopularniejszych i najchętniej zamawianych produktów. Jednak duże zainteresowanie naszą ofertą, zwłaszcza pod koniec listopada i w grudniu sprawia, że wydłuża się czas oczekiwania na realizację zamówienia. Dlatego też już teraz zachęcamy wszystkich, aby zdecydować się na kalendarze 2017 nieco wcześniej, dzięki czemu unikniemy kolejek i stresu, że zamówienie nie dojdzie na czas. 

Wśród szerokiej gamy produktów, jaką możemy Państwu zaoferować znajdują się także kalendarze firmowe 2017, dzięki którym każdy mniejszy czy większy przedsiębiorca może doskonale zadbać o wizerunek swojej firmy. W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju kalendarze reklamowe – doskonałe do promocji swojej firmy, do rozdawania wśród klientów. Zawierają wszystkie niezbędne elementy służące identyfikacji danego przedsiębiorstwa.

Proponujemy:
kalendarze biurkowe – do postawienia na stoliku czy biurku. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie są zawsze pod ręką, jeśli chcemy zerknąć na datę, czy sprawdzić jakiś termin;
kalendarze plakatowe (kalendarze ścienne, listwowane, A2, B2) – rodzaj kalendarza do powieszenia na ścianę, jednostronnego, na którym oprócz dat (kalendarium) znajduje się grafika, tworzona na indywidualne zamówienie klienta;
kalendarze wieloplanszowe – kalendarze wiszące, najczęściej na 12 miesięcy, zawierające oprócz kalendarium także grafikę lub zdjęcie, wybrane przez zamawiającego.
kalendarze jednodzielne – kalendarze ścienne zrywalne, ze stałymi plecami, prezentujące jeden miesiąc;
kalendarze dwudzielne – ścienny kalendarz do zrywania, z niezmiennymi plecami, przedstawiający kalendarium na dwa miesiące;
kalendarze trójdzielne – kalendarz do powieszenia na ścianę ze zrywalnym kalendarium, na trzech niezależnych stronach – posiada stałe niezmienne plecy;
podkłady biuwar – czyli połączenie kalendarza i notesu, do położenia na biurku. Oprócz kalendarium biuwar posiada także miejsce na notatki i zrywalne strony.

Ponadto w naszej bogatej ofercie można znaleźć: kalendarz listwowany, kalendarz naklejka, fotokalendarz, kalendarz listkowy, kalendarz piramidka czy kalendarz świąteczny. Decydując się druk kalendarzy w naszej firmie można wybrać kalendarz personalizowany, czyli dopasowany do Twoich potrzeb, zaprojektowany i wykończony zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Drukowany przez nas kalendarz firmowy to połączenie doskonałej jakości materiałów z ciekawym projektem i idealnym wykończeniem. Zamawiając kalendarz firmowy w naszej drukarni możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony, a Twoja firma odniosła korzyści dzięki promowaniu się poprzez kalendarze firmowe.

Kalendarze firmowe 2017

Zamów Kalendarz Firmowy 2017

Nasza produkcja kalendarzy 2017 już rusza! Nie zwlekaj i zamów kalendarze firmowe 2016. Zacznij nowy rok z interesującą ofertą dla klientów i zyskaj ich zaufanie. Drukujemy nie tylko kalendarze firmowe, biurkowe, reklamowe ale również kalendarze listkowe, magnetyczne, kieszonkowe, czy kalendarze świąteczne. Druk kalendarzy odbywa się w standardowych formatach, z czego najpopularniejsze to obecnie kalendarze A3 wieloplanszowe oraz listwowane. Możliwe są również niestandardowe wydruki, w zależności od potrzeb klienta.

Nie możesz się zdecydować, co wybrać? Zapoznaj się z naszym asortymentem lub skontaktuj się z nami. Doradzimy, co będzie najodpowiedniejsze do promocji Twojej firmy.