Kalendarze


Druk Kalendarzy: Kalendarze Firmowe i Reklamowe

 

Wydrukowany kalendarz, zawierający zdjęcia bliskich czy też upamiętniający ważne wydarzenia to wciąż dobry sposób na praktyczny a jednocześnie oryginalny prezent. To również ciekawe rozwiązanie dla firm, które pragną się rozreklamować drukując kalendarz firmowy. Ponieważ jest to przedmiot codziennego użytku możemy mieć pewność, że nie zostanie on wyrzucony, a codzienne spoglądanie na jego kartki będzie kojarzyło się z danym producentem czy konkretną usługą.

Kalendarze Rzeszów

Kalendarze Firmowe i Reklamowe Rzeszów

W naszej ofercie można znaleźć drukowanie kalendarzy spersonalizowanych, dopasowanych do oczekiwań klientów. Przyjmujemy zamówienia na kalendarze według szablonów jak również oferujemy pomoc w przygotowaniu projektu. W przypadku wyboru projektu indywidualnego, gwarantujemy ciekawe rozwiązania i oryginalne podejście do tematu.

Już teraz zamów kalendarze 2017 i nie martw się, że nie zdążysz!

W naszej drukarni już wykonujemy druk kalendarzy na 2017 rok. Liczba zamówień z dnia na dzień rośnie, dlatego nie czekaj do jesieni i już zamów kalendarze książkowe, firmowe, ścienne, czy kalendarze plakatowe na przyszły rok. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie osobiście, telefonicznie lub online. Ponieważ Spidruk to także drukarnia internetowa – realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski. Gwarantujemy szybki czas realizacji, wysoką jakość wydruku oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Dzięki wysokiej jakości urządzeniom drukarskim, nasze produkty charakteryzują się intensywnymi i trwałymi kolorami. Standardowe zamówienie przygotowywane jest na papierze o gramaturze od 80 g do 250 g.

Dysponujemy różnymi formatami kalendarzy:
– kalendarz naklejka (70 x 90 mm)
– kalendarium wklejane (60 x 50 mm)
– kalendarz wkładka do pudełka 13 planszowy,
– kalendarz kieszonkowy o wymiarach 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm na papierze o gramaturze 350 g
– kalendarz ścienny formatu 450×320 mm 13,7 lub 5 planszowy,
– kalendarz ścienny formatu 320×215 mm 13,7 lub 5 planszowy,
– kalendarz ścienny formatu 450×320 mm jednoplanszowy,
– kalendarz piramidka 12 stronicowy,
– kalendarz piramidka 6 stronicowy,
– kalendarz piramidka z doklejanym kalendarium.

W ofercie posiadamy interesujące wzory kalendarzy. Już dziś zamów druk kalendarzy na 2016 rok a nawet 2017 – o szczegóły pytaj naszego handlowca.

Druk Kalendarzy Reklamowych

Druk Kalendarzy Reklamowych

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, wykonujemy projekty i wydruki kalendarzy dla klientów nie tylko z Podkarpacia, ale także całej Polski. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność, którą można dostrzec w przygotowanych przez nas projektach.

Prowadzisz firmę? Potrzebujesz inne materiały promujące Twoją działalność? Zamów u nas tanie wizytówki, teczki firmowe, plakaty reklamowe, etykiety i metki, banery reklamowe, ulotki, papier firmowy, foldery reklamowe oraz wydruki wielkoformatowe. W pakiecie taniej!

Druk kalendarzy dla firm i osób indywidualnych – cennik:

Drukarnia Rzeszów - Druk Kalendarzy

Cennik Kalendarzy – Tania Drukarnia

Cennik - Drukarnia Kalendarzy

Cennik – Drukarnia Kalendarzy

Tani Kalendarze Cennik

Cennik Druku Kalendarzy

Kalendarze Cennik Druku

Kalendarze Cennik 2016

 

Sprawdź naszą ofertę na kalendarze 2016. Dla klientów dokonujących zakupu kalendarzy na 2016 i na 2017 w pakiecie rok specjalne bonusy!

 

Drukarnia Kalendarzy Rzeszów

Kalendarze Rzeszów

Drukujemy kalendarze dla Klientów z całej Polski. Przyjmujemy zamówienia online. Szczególnie polecamy naszą ofertę Klientom z Rzeszowa i najbliższych okolic oraz takich miast jak: Stalowa Wola, Strzyżów, Dębica, Mielec, Łańcut, Sanok, Przemyśl, Jarosław, Strzyżów, Jasło, Krosno, Brzozów, Dynów, Lubaczów, Kolbuszowa, Przeworsk, Sokołów i Głogów Młp.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress