Kartki świąteczne

Kartki świąteczne firmowe z logo

Kartki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia czy Święta Wielkanocne to wspaniała okazja aby budować i podtrzymywać relacje partnerskie ze swoimi Klientami. Życzenia wysyłane z tej okazji to jednocześnie wizytówka firmy, która pomaga budować pozytywny wizerunek w oczach Klientów. Kartki w połączeniu z ekskluzywnym karnetem promocyjnym mogą stanowić wspaniały upominek.

Oferujemy druk kartek świątecznych – wielkanocnych i bożonarodzeniowych –  firmowych z logo lub indywidualnych. Istnieje możliwość personalizacji oraz nadruku własnych życzeń. Drukujemy na ozdobnych, metalizowanych lub prążkowanych papierach, na specjalne życzenia także z laserowym wycinaniem wzorów dekoracyjnych. Posiadamy trzy wymiary kartek, pasujące do standardowych kopert – 105×148 mm, 140×140 mm i 99×210 mm (rozmiar po złożeniu). Zapraszamy do skorzystania z naszych wzorów.

 

Nowość!

Kartki świąteczne, dzięki którym nie tylko podziękujesz swoim klientom za dotychczasową współpracę, ale i wzmocnisz swoje działania sprzedażowe.

Chcesz, by dotychczasowa współpraca była zalążkiem jeszcze lepszej? Obdaruj swoich klientów czymś wyjątkowym! Napisz do nas i sprawdź, jak możesz to osiągnąć!

 

 

  

 

Pliki do pobrania:

 Katalog kartek świątecznych 2018

  Katalog Kartek Wielkanocnych