Naklejki


Naklejki, wlepki i etykietki samoprzylepne

Wszelkiego rodzaju naklejki i wlepki mogą być doskonałym uzupełnieniem kampanii reklamowej czy po prostu dobrym sposobem na praktyczny gadżet. Samoprzylepne etykiety doskonale nadają się do naklejania na różne materiały i przedmioty – jak plastikowe pojemniki, pudełka, szkło, butelki i wiele innych produktów. Mogą służyć do opisywania i oznaczania przedmiotów, pomagają w identyfikacji produktów czy marek. Drukowanie naklejek odbywa się w technice cyfrowej na papierze lub folii o maksymalnej wielkości 320 mm x 487 mm.

Wydruk Naklejek Rzeszów

Wydruk Naklejek Rzeszów – Naklejki, Etykiety, Wlepki, Druki Samoprzylepne

Nowoczesne urządzania sprawiają, że wydrukowane naklejki cechują się dużą wytrzymałością i doskonałym wyglądem, natomiast projekty przygotowane przez naszych grafików przykuwają uwagę i odróżniają się na tle konkurencji. Wydrukowane w naszej drukarni produkty trafiają do klienta w postaci naciętych arkuszy, co umożliwia na ich łatwe oddzielenie od podkładu i umieszczenie praktycznie w dowolnym miejscu.

Naklejki Rzeszów

Naklejki Rzeszów

Naklejki mogą zostać nadrukowane na folii lub papierze samoprzylepnym w zależności od przeznaczenia. Drukujemy je czarno-białe jak i pełnokolorowe, według oryginalnych projektów. Naklejki na produkty mogą być nie tyko sposobem na oznaczenie produktów, ale również doskonałą formą reklamy, która nie będzie nachalna, a jednocześnie trafi do szerokiego grona odbiorców.

Oprócz naklejek i wlepek służących jako etykiety do oznaczania przedmiotów w naszej ofercie można znaleźć naklejki inwentaryzacyjne, naklejki dla dzieci, naklejki firmowe, drukujemy także naklejki dekoracyjne, na ścianę jak również naklejki na samochód (oklejanie samochodów firmowych i osobowych) oraz na folii (oklejanie witryn sklepowych, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, przedszkola). Nasze produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują trwałość na dłużej.

Drukujemy naklejki według wzorów i projektów wykonanych przez naszych grafików, na zamówienie i w ścisłej współpracy z klientem. Dzięki temu nasze produkty są zgodne z Państwa oczekiwaniami a zarazem dopasowane do efektów jakie chce się uzyskać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej drukarni, w której można znaleźć również druk kalendarzy, fototapety, gadżety reklamowe, billboardy, etykiety, winietki i zaproszenia ślubne.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress