Nasze maszyny

Konica Minolta Bizhub Press C8000

Bizhub Press C8000 to system produkcyjny przeznaczony do nowoczesnych drukarni, który łączy niezwykłą jakość wydruku z jego szybkością.

Dzięki zastosowaniu pełnokolorowego trybu w rozdzielczości 1200 X 1200 dpi X 8 bitów, można uzyskać niesamowitą wyrazistość i precyzję drukowanego obrazu, praktycznie dorównując drukowi offsetowemu. Udało się wyeliminować także efekt mory (nierealistycznego falowania obrazu) i schodkowych przejść tonalnych. Dodatkowe rastry tonalne pozwalają na drukowanie bardzo precyzyjnych odbitek, z kolei technologia ITbit zdecydowanie poprawia wygląd znaków, zmniejszając schodkowanie krawędzi znaków rastrowych.

Zastosowany w tym urządzeniu polimeryzowany toner Simitri HD+ pozwala na efektywne wykorzystanie papieru nawet o dużej gramaturze. W praktyce mamy możliwość uzyskania bardzo dokładnych reprodukcji. Możliwość utrwalania wydruku w niskiej temperaturze praktycznie wyeliminowała zjawisko zwijania się papieru, a co za tym idzie zwiększyła się jego gramatura i ilość obsługiwanych nośników. Papier jaki obsługuje to urządzenie może mieć gramaturę od 64 g do 350 g/m kw, z kolei druk dwustronny może odbywać się na papierze o maksymalnej gramaturze 300 g/m kw.

Konica Minolta Bizhub Press C8000 została wyposażona w bardzo zaawansowany mechanizm drukujący, dzięki czemu potrafi osiągnąć prędkość 80 str. na minutę. Bez problemu zniesie także obciążenie ok. 500 000 wydruków na miesiąc.

Można śmiało stwierdzić, że pod względem rozdzielczości, czy jakości drukowanych obrazów to urządzenie z praktycznie dorównuje urządzeniom offsetowym. Duża wydajność przy jednoczesnej doskonałej jakości druku pozwala na wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń w ekspresowym tempie, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się ze zleceń realizowanych na czas.

Zapraszamy do składania zamówień! W naszej ofercie m.in. druk cyfrowy, billboardy, plakaty ulotki, wizytówki, zaproszenia, druk książek, recept, broszur, a także elementy aranżacji wnętrz – obrazy canvas, fototapety, naklejki ścienne, obrazy dibond.