Oklejanie Samochodów

Oklejanie Samochodów Rzeszów

Samochód, to obecnie najpopularniejszy środek transportu, który umożliwia dotarcie do celu, a przy tym może stać się darmowym nośnikiem reklamowym. Wystarczy zdecydować się na oklejanie samochodu, aby zyskiwać nowych klientów, w zasadzie bez większego wysiłku.

Aby mobilna reklama na samochodzie dobrze się prezentowała, należy dobrać odpowiedni materiał i tak ją zaprojektować, żeby była dopasowana do karoserii konkretnego samochodu. Dysponujemy gotowymi projektami grafiki, a na życzenie klienta możemy także przygotować projekt indywidualny, zgodny z jego oczekiwaniami.

Grafika reklamowa na samochód może być wykonana w różnych technikach, a przy tym można ją dowolnie wzbogacać o zdjęcia czy elementy graficzne. Możliwe jest zarówno oklejenie całego samochodu jak i tylko niektórych powierzchni. Wydruki na samochód są starannie zabezpieczane przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi laminatem foliowym lub płynnym, dzięki czemu zwiększa się ich trwałość, a jakość pozostaje bez zmian.

W ofercie naszej drukarni można znaleźć nie tylko oklejanie samochodów firmowych, ale  również  oklejanie samochodów osobowych w celu zmiany ich koloru i ochrony lakieru.  Oklejanie samochodu folią może być alternatywą dla kolejnego lakierowania karoserii lub sposobem na zmianę barwy samochodu na tę wymarzoną, oryginalną, która nie występuje w standardowej palecie lakierniczej.

Oklejanie samochodu zaczyna się od wykonania dokładnych pomiarów pojazdu i oczywiście ustalenia oraz wyboru odpowiedniego projektu. Jest to istotny element, ponieważ to od projektu zależy czy nasza reklama na samochodzie będzie skuteczna.

Najpierw przystępujemy do dokładnego umycia pojazdu – należy się pozbyć zanieczyszczeń powstałych w czasie jazdy. Następnie odkręca się części i elementy, które uniemożliwiłyby dokładne oklejanie auta czyli lampy, klamki, tablice rejestracyjne czy wycieraczki, o ile znajdują się w miejscu, które będzie oklejane. W kolejnym etapie powierzchnia samochodu musi zostać odtłuszczona, aby folia przywarła do lakieru.

Po czynnościach przygotowawczych przechodzimy do właściwego procesu oklejania auta. Najpierw folia zostaje dopasowana i naklejona na daną powierzchnię Podczas tego procesu używa się zgrzewarki, dzięki której naklejana folia jest bardziej rozciągliwa, elastyczna i lepiej dopasowuje się do powierzchni. Kiedy już folia zostanie naklejona, należy ją jeszcze przyciąć, a krawędź zaprasować, aby zapobiec jej odklejaniu się. Tak oklejony samochód musi jeszcze przez kilka godzin znajdować się w pomieszczeniu z wysoką temperaturą, aby świeżo naklejona folia idealnie dopasowała się do powierzchni samochodu.

Oklejanie aut jest w ostatnim czasie bardzo popularne. Wiele osób decyduje się nie tyko na oklejanie samochodów firmowych i reklamę zewnętrzną ale również na zmianę koloru samochodu, zarówno dla odświeżenia wyglądu swojego pojazdu jak i ochronę lakieru.