Oklejanie Witryn Sklepowych

Oklejanie witryn sklepowych Rzeszów

Oklejanie witryn sklepowych to jeden ze sposobów na skuteczną reklamę. Z powodzeniem korzystają  z niej sklepy, które chcą pożytecznie zagospodarować powierzchnię niewykorzystanych okien wystawienniczych czy witryn sklepowych. Odpowiednio zaprojektowana reklama naklejona na witrynie sklepu czy dowolnego lokalu usługowo-handlowego nie tylko informuje potencjalnych klientów o rodzaju oferowanych przez lokal usług, ale również zachęca do skorzystania z nich.

Także w naszej ofercie można znaleźć wyklejanie witryn sklepowych, w tym kompleksową obsługę sieci sklepów spożywczych, przemysłowych, kosmetycznych czy wielobranżowych. Proponujemy oklejanie witryn folią jedno – i wielokolorową jak również oklejanie folią mrożoną zwaną też folią mleczną. Pierwszy rodzaj folii doskonale sprawdza się do wyklejania witryn  dowolną grafiką, z kolei folia mrożona używana jest najczęściej w gabinetach lekarskich, kawiarniach czy restauracjach.

Jednym z najpopularniejszych materiałów służących do oklejania witryn sklepowych jest folia One Way Vision (folia OWV), czyli materiał o specjalnej perforowanej powierzchni, która umożliwia półprzepuszczanie światła i jednocześnie nie zaciemnia całkowicie pomieszczeń.

Drugim rodzajem folii służącym do oklejania witryn sklepowych może być folia okienna pełna, która prezentuje się znacznie lepiej niż folia OWV, ale z kolei nie przepuszcza światła. Dlatego też zaleca się oklejać nią tylko część szyb, aby nie pobawić pomieszczenia dopływu światła słonecznego.

Coraz częściej do oklejenia witryny sklepowej czy szyby wybierana jest folia ploterowa, czyli samoprzylepna folia kolorowa o zastosowaniu średnio- i krótkookresowym (kilka lat). Jak sama nazwa wskazuje, taką folię można przycinać za pomocą plotera, co pozwala na jej wycinanie w dowolne kształty. Z powodzeniem stosuje się ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, można ją doskonale dopasować do oklejanej powierzchni – zarówno płaskiej i gładkiej, a nawet nitowanej. Zaletą folii ploterowej jest bardzo duży wybór kolorów i wzorów, dzięki czemu można tworzyć ciekawe projekty.

Dla bardziej eleganckich pomieszczeń, a w szczególności biur, gabinetów lekarskich, stomatologicznych a nawet łazienek można zastosować folię mrożoną (mleczną/szronioną). Jest ona półprzezroczysta, a przy tym bardzo elegancka i tworzy kameralna atmosferę.

Oklejanie witryn sklepowych czy to folią OWV, ploterową czy mleczną jest dobrym sposobem na reklamę. Poprawnie przyklejona folia w żadnym wypadku nie uszkadza szyby ani żadnej innej powierzchni, na której ja umieszczono. Coraz częściej na taką reklamę decydują się galerie handlowe, banki, kawiarnie, restauracje a nawet przedszkola, nie tylko z dużych miast jak Rzeszów, Przemyśl ale również z mniejszych miejscowości.