Plakaty

Skuteczna forma komunikacji z szerokim gronem odbiorców

Plakaty

Jesteś artystą lub właścicielem klubu?
Organizujesz koncert lub wernisaż?
Chcesz zaprezentować na plakatach swoją firmę?
A może chcesz zaprosić szerokie grono ludzi na kurs, szkolenie lub inne ważne wydarzenie?

Plakaty są bardzo skuteczną formą komunikacji z szerokim gronem odbiorców. Druk plakatów i rozwieszenie ich w strategicznych punktach pozwoli wyjść z ofertą do wielu potencjalnych klientów. Codziennie podświadomie rejestrujemy ogrom przekazów prezentowanych na plakatach. Organizatorzy imprez masowych, instytucje państwowe czy instytucje kulturalne, które drukiem plakatów bardzo często wspierają swoją kampanię informacyjną. Druk plakatów i przemyślana dystrybucja to efektywny sposób na zapisanie się w świadomości klientów.

Zamów plakaty w druku cyfrowym o formatach A3, A4 lub innych – na życzenie i potrzeby klienta nawet w rozmiarze 1000 x 320 mm.  Istnieje możliwość wydruku na papierach o gramaturach od 80 do 350 gram kredowanych, matowych lub błyszczących. Wydruki kolorowe wykonujemy na urządzeniach Bizhub Konica Minolta wyposażonych w najwyższej jakości tonery polimeryzowane, co pozwala na osiągnięcie imponującej jakości druku cyfrowego. Powielamy materiały szkoleniowe i konferencyjne, broszury, foldery, ulotki, prace licencjackie, dyplomowe, magisterskie, doktorskie, inne…

Zamów w SPIDRUK-u plakaty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Przygotuj projekt lub zleć nam jego wykonanie według własnego pomysłu. Zrobimy to dla Ciebie szybko i tak, jak oczekujesz!

Plakaty wykonane w SPIDRUK-u pozwoliły wielu przedsiębiorstwom skutecznie zaprezentować swoje usługi lub towary, a wielu artystów przeżyło niezapomniane chwile podczas koncertów lub wernisaży, na salach wypełnionych po brzegi.