Plakaty


Plakaty

Będąc osobą zainteresowaną profesjonalnym drukiem wykonywanym na Podkarpaciu warto przyjrzeć się ofercie drukarni z Rzeszowa. Chodzi tutaj mianowicie o drukarnię SPIDRUK. Nasza drukarnia może pochwalić się bardzo szeroką ofertą. Rzeszowska drukarnia Spidruk drukuje zarówno cyfrowo jak i też i solwentowo. Dajemy swoim klientom pewność otrzymania solidnego i estetycznego produktu przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny.

Plakaty są bardzo skuteczną formą komunikacji z szerokim gronem odbiorców. Druk plakatów i rozwieszenie ich w strategicznych punktach pozwoli wyjść z ofertą do wielu potencjalnych klientów. Codziennie podświadomie rejestrujemy ogrom przekazów prezentowanych na plakatach. Organizatorzy imprez masowych, instytucje państwowe czy instytucje kulturalne, które drukiem plakatów bardzo często wspierają swoją kampanię informacyjną. Druk plakatów i przemyślana dystrybucja to efektywny sposób na zapisanie się w świadomości klientów.

Rozmiary plakatów

Zamów plakaty w druku cyfrowym o formatach A3, A4 lub innych na życzenie i potrzeby klienta nawet w rozmiarze 1000 x 320 mm.  Możliwość wydruku na papierach o gramaturach 80 do 350gram. W tej technice polecamy papiery kredowane, matowe lub błyszczące.

Wydruki kolorowe wykonujemy na urządzeniach Bizhub Konica Minolta. Ich ogromną zaletą jest wyposażenie w najwyższej jakości tonery polimeryzowane, co pozwala na osiągnięcie imponującej jakości druku cyfrowego. Powielamy materiały szkoleniowe i konferencyjne, broszury, foldery, ulotki, prace licencjackie, dyplomowe, magisterskie, doktorskie, inne…

Druk solwentowy w formatach dowolnych na papierze 140 do 220 gram oraz na foliach samoprzylepnych  błyszczących, matowych lub transparentnych.

Druk Plakatów Rzeszów

Wydruk Plakatów

 

Jesteś artystą lub właścicielem klubu?
Organizujesz koncert lub wernisaż?
Chcesz zaprezentować na plakatach swoją firmę?
A może chcesz zaprosić szerokie grono ludzi na kurs, szkolenie lub inne ważne wydarzenie?

Zamów w SPIDRUKu plakaty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie!
Przygotuj projekt lub zleć nam jego wykonanie według własnego pomysłu.
Zrobimy to dla Ciebie szybko i tak, jak oczekujesz!

Plakaty wykonane w SPIDRUKu pozwoliły wielu przedsiębiorstwom skutecznie zaprezentować swoje usługi lub towary, a wielu artystów przeżyło niezapomniane chwile podczas koncertów lub wernisaży, na salach wypełnionych po brzegi.

Dlaczego plakaty SPIDRUK?

-fachowe doradztwo w zakresie projektowania,
-niepowtarzalny klimat, który potrafimy zawrzeć na zróżnicowanych publikacjach,
-krótkie terminy realizacji,
-rozsądne ceny.

Bądź widoczny – wybierz plakaty SPIDRUK!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress