Pozostałe

Pozostałe usługi i wydruki cyfrowe oraz wielkoformatowe

Wykonujemy na wysokim poziomie druk książek i kopert w różnorodnych formatach na życzenie klienta. Koperty (C4, C5, C6 oraz DL 1 = 0, 4 = 0)  po wcześniejszym sprawdzeniu drukujemy również w niestandardowych formatach. U nas Wydrukujesz książkę już od jednej sztuki w twardej lub miękkiej oprawie,  foliowanej, a także bez zabezpieczenia.

Spidruk to drukarnia w Rzeszowie o ugruntowanej renomie, z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy, by tworzone przez nas produkty były wysokiej jakości, nie tylko pod względem projektu ale również wykonania. Nasz zespół grafików ma zawsze w zanadrzu ciekawe i nieszablonowe pomysły, co sprawia, że zamówione produkty wyróżniają się na tle innych. Dysponujemy najlepszym sprzętem i materiałami, dzięki którym powstają doskonałe wydruki o niezwykłej trwałości, odporne m.in. na warunki atmosferyczne. Chociaż nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie (Podkarpacie) obsługujemy klientów z całej Polski.

Banery Reklamowe Rzeszów

Banery Reklamowe

Fototapety Drukarnia

Fototapety

Drukowanie Roll Up

Roll Up

W naszej ofercie można znaleźć m.in.:
Druk cyfrowy – dla produktów niskonakładowych i nietypowych projektów jednostkowych.
Druk wielkoformatowy – w tym billboardy, rollupy, bannery, plakaty i reklamy na samochodach, drukowane atramentami najwyższej jakości.
– Wyklejanie i oklejanie witryn sklepowych – obsługa sklepów z różnych branż. Oklejamy witryny sklepowe folią jednokolorową, wielokolorową jak również folia mrożoną.
Oklejanie aut – w tym oklejanie samochodów firmowych i prywatnych w celu zmiany koloru jak i  utworzenia reklamy zewnętrznej.
Fototapety – obrazy wielkoformatowe do naklejenia na ścianę lub pod szkło,  lateksowe, flizelinowe jak również na folii samoprzylepnej oraz dekoracyjne naklejki ścienne do kuchni i salonu. W ofercie posiadamy dekoracje wnętrz zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i projektantów wnętrz i pracowni dekoratorskich.
Fotoobrazy na płótnie – wysokiej jakości  fotografie i obrazy drukowane na płótnie (obrazy canvas).
Druk książek – w różnym formacie, na papierze o gramaturze 80 g (okładka 250 g), czarno-białych oraz kolorowych. Możliwe jest dowolne wykończenie i oprawienie książek.

Druk Naklejek

Naklejki

Druk Recept Rzeszów

Cyfrowy Druk Książek

Druk naklejek – na folii lub papierze, w technice cyfrowej. Naklejki i wlepki przygotowane przez nas  mają formę naciętych arkuszy, dzięki czemu można je łatwo oddzielać od podłoża.
Druk recept – różne wzory, recepty z nagłówkiem, bez dodatkowych opisów i recepty według wytycznych Narodowego Funduszu Zdrowia.
Okładki cd/dvd –  druk okładek na płyty CD oraz DVD w formie exclusive, economic oraz standard, w kolorze, na papierze matowym lub błyszczącym o gramaturze 160 g lub 170 g.
Druk zaproszeń, etykiet i winiet – z gotowych szablonów i na indywidualne zamówienie. Mnóstwo wzorów do wyboru. Zaproszenia zarówno w formatach standardowych jak i niestandardowych,  na papierze kredowym, satynowym, perłowym, strukturalnym. Możliwe dodatkowe tłoczenia, zdobienia i złocenia.

Wizytówki

Wizytówki

Gadżety Reklamowe

Teczki Reklamowe

Teczki Reklamowe

Strony internetowe – tworzenie, pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Marketing internetowy i marketing szeptany, reklama Google Adwords.
– Materiały reklamowe – ulotki, banery, plakaty, foldery, wizytówki, teczki firmowe i wszystko co pozwoli na zareklamowanie Twojej firmy.
Gadżety reklamowe – długopisy, breloki, torby, smycze, kubki, prezenty z nadrukiem

Nie boimy się żadnych wyzwań!

Zapraszamy do kontaktu!