Roll Up

Banery Roll Up

Targi, szkolenia, wystawy, promocje, tło reklamowe w siedzibie firmy?

Niezastąpionym narzędziem wspomagającym tego typu działania marketingowe jest roll-up. Ten najbardziej popularny system wystawienniczy cechuje się niezwykłą prostotą obsługi. Aby rozłożyć taką reklamę wystarczy 3 minuty, bez instrukcji obsługi.

Drukowanie Roll Up

Drukowanie Banerów Roll Up

Roll-up to system składanej reklamy, w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, w który jest wbudowana roleta. Owa roleta pełni funkcję przechowywania reklamy, która po skończonej prezentacji zwija się do środka, dzięki czemu jest chroniona podczas transportu. Urządzenie po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a wykonana z aluminium kaseta jest bardzo lekka.

Każdy roll’up wyposażony jest także w specjalną torbę transportową, wykonaną z mocnego, nie drącego się materiału. Pokrowiec wyposażony jest w uchwyty dzięki którym można wygodnie przenosić spakowane urządzenie. Dodatkowo jedna ze stron pokrowca posiada małą, przezroczystą kieszonkę, w której można umieścić nazwę zawartości. Jest to przydatne w momencie, gdy posiadamy większą ilość roll-upów i nie musimy otwierać wszystkich, by znaleźć ten właściwy.

Roll-Up Rzeszów

Banery Roll-Up Rzeszów

Proponujemy Państwu roll-up’y w trzech wymiarach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. Materiał na którym drukujemy grafikę do roll-upów to wysokogatunkowa, biała tkanina powlekana dwustronnie PVC z czarnym przekładką nieprzepuszczającą światła. Sztywność materiału zapobiega zawijaniu się boków. Dzięki stosowanym przez nas oryginalnym atramentom otrzymujemy perfekcyjne odwzorowanie kolorów.

Jeśli szukasz oferty dla firm – sprawdź również:

Zapraszamy!