Strony www i Reklama Internetowa

Strony Internetowe, Reklama w Internecie, Pozycjonowanie Stron

W obecnych czasach, kiedy media internetowe zyskują ogromną przewagę nad tradycyjnymi środkami przekazu, reklama drukowana bez wsparcia strony www może nie wystarczyć. Według raportu „We are social” już ponad 2,5  mld osób na całym świecie ma dostęp do Internetu, z kolei według badań CBOS-u z 2014 r. ponad 60% Polaków korzysta regularnie z sieci i właśnie z jej pomocą dokonuje zakupów,  czyta prasę, ogląda telewizję i filmy, a przede wszystkim właśnie w sieci poszukuje różnych informacji.

Posiadanie strony internetowej wydaje się więc niezbędne przy prowadzeniu własnego biznesu. W większości przypadków potencjalny klient, zanim skorzysta z naszych usług będzie chciał dowiedzieć się jak najwięcej o naszej firmie, poszukać opinii na jej temat oraz zapoznać się z profilem działalności. Co więcej, brak własnej strony internetowej wpływa na niekorzystny wizerunek przedsiębiorstw, które postrzegane są jako niewiarygodne lub w ogóle ignorowane – w myśl ukutej przez internautów zasady: Jeśli czegoś nie można znaleźć w internecie, to nie istnieje.

Jednak samo posiadanie strony www również może nie wystarczyć. Większość użytkowników sieci, szukając konkretnych informacji sprawdza tylko dziesięć pierwszych wyników wyświetlonych przez wyszukiwarkę, a to z kolei sprawia, że przebicie się na rynku wśród setek tysięcy podobnych witryn może być bardzo trudne. W takiej sytuacji niezbędny jest marketing internetowy, czyli czynności związane z pozycjonowaniem stron internetowych. By jednak rozpocząć działania z tego zakresu należy odpowiednio zbudować naszą witrynę oraz tak ją zoptymalizować, aby została dostrzeżona przez roboty sieciowe.

Wsparciem w procesie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych może być marketing szeptany zwany także buzz marketingiem. Jego istotą jest wytworzenie sytuacji lub działania, które skłoni potencjalnych klientów do rozmowy na dany temat oraz na wywoływaniu pozytywnych opinii o danym produkcie. Informacje marketingowe mogą być przekazywane w wypowiedzi ustnej jako plotka, anegdota, jak również w formie pisanej jako komentarz czy wpis na blogu lub forum, a także krótki film. Wbrew pozorom buzz marketing to bardzo skuteczny sposób na promocję w sieci, choć wciąż przez wielu niedoceniany.

Także w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć działania związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym oraz marketingiem szeptanym. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od podstaw, zarówno statycznych wizytówek jak i bardziej rozbudowanych portali. W zakres naszych usług wchodzi także graficzne projektowanie stron www oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki  szerokiej gamie zainteresowań i bogatej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć się każdego tematu, niezależnie od branży.

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby, które już posiadają własne witryny, ale chciałyby wypróbować korzyści jakie niesie ze sobą pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych jak również wszystkich, którym środowisko Internetu było do tej pory obce, a chcieliby zaistnieć w sieci i  pozyskiwać nowych klientów spośród milinów internautów.

Jeżeli jesteś zainteresowany: stworzeniem własnej strony internetowej lub jej modernizacja, lub interesuje Cię reklama w internecie, pozycjonowanie stron internetowych – napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę.

Spidruk Rzeszów to:

  • tanie i profesjonalne strony internetowe
  • strony internetowe oparte na systemie CMS
  • reklama internetowa (kreacje reklamowe, banery)
  • reklama w Google Adwords
  • pozycjonowanie www i optymalizacja stron internetowych w Rzeszowie i okolicach