Teczki firmowe z nadrukiem


Teczki firmowe – nadruki reklamowe na teczkach

Kiedy prowadzimy firmę, czy to jednoosobową działalność gospodarczą, czy też duże przedsiębiorstwo, zawsze nadchodzi taki moment, kiedy musimy zdecydować jaką formę reklamy wybrać. Nie każdy produkt czy usługa nadaje się do reklamy wielkopowierzchniwej, nie zawsze też szukamy klientów na ulicy.
Teczki firmowe to doskonały sposób na dyskretną i elegancką a przy tym praktyczną reklamę. Wręczane na koniec spotkania biznesowego, czy rozdawane wraz z informacjami o firmie są zdecydowanie bardziej użyteczne niż ulotka, prezentują się korzystniej i możemy mieć pewność, że nie wylądują w koszu ani nie zginą jak wizytówka.
Możliwości jakie daje teczka reklamowa jest mnóstwo. Poza zamieszczonymi tam podstawowymi informacjami o firmie jak adres, dane kontaktowe, rodzaj działalności, umieścić na nich można także adres strony internetowej przedsiębiorstwa czy rodzaj portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+), gdzie można nas znaleźć. Oczywiście poza samymi danymi ważny jest projekt teczki, jej wygląd, hasło reklamowe, które będzie współgrało z profilem działalności firmy.

Rodzaje teczek firmowych

Podstawowe rodzaje teczek firmowych to teczki ofertowe inaczej także teczki reklamowe. Są one przeznaczone dla klientów, kontrahentów i osób, które już w jakiś sposób dowiedziały się o nas, przyszły na umówione spotkanie, a na jego zakończenie otrzymują ofertę w teczce z nadrukiem. Taka teczka reklamowa powinna się zatem odpowiednio prezentować, nie powinna też być krzykliwa i przerysowana.
Inny podział teczek firmowych to teczki jednostronne lub dwustronne. Oznacza to, że dana teczka reklamowa może być zadrukowana nie tylko z zewnętrznej, ale również wewnętrznej strony, w zależności od potrzeb klienta.

Teczki firmowe – oferta drukarni Spidruk

Decydując się na teczki firmowe w naszej drukarni mają Państwo gwarancję, że będą to artykuły najwyższej jakości. Oferujemy teczki dwustronne jednostronne z gumką lub bez niej, z nadrukiem na skrzydełkach. Druk teczek firmowych odbywa się w standardowych rozmiarach, czyli A4 (213 x 300 mm), możliwe jest również wykonanie nieszablonowego projektu na indywidualne zamówienie klienta.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress