Ulotki Rzeszów Drukarnia


Tanie Ulotki Rzeszów

 

Docieranie do potencjalnych klientów za pomocą wydrukowanej ulotki to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów na reklamę. Aby jednak wydruk ulotek był opłacalny i przyniósł wymierne korzyści w postaci nowych klientów, konieczny jest odpowiedni projekt, czy wzór ulotki reklamowej, który sprawi, że ulotka zostanie przeczytana i zachęci do skorzystania z danej oferty, a nie trafi do najbliższego śmietnika.

Druk Ulotek Rzeszów

Druk Ulotek Rzeszów

Najczęstszym błędem popełnianym przez osoby projektujące ulotki, jest niedopasowana szata graficzna a także nadmierna ilość tekstu. Te dwa czynniki sprawiają, że nawet najlepszej jakości ulotki nie spełniają swojej roli. Zanim zabierzemy się za druk ulotek warto więc zastanowić się w jakim celu w ogóle chcemy się reklamować i jak będzie potencjalna grupa naszych odbiorców. Dzięki temu można dopasować treść i grafikę oraz odpowiednio je rozmieścić, a także dobrać najlepszy rozmiar ulotki.

Ze względu na przeznaczenie możemy znaleźć różne rodzaje ulotek:
– ulotki informacyjne – zawierają informacje na temat konkretnego wydarzenia lub produktu;
– ulotki reklamowe – mają za zadanie wypromować dany produkt lub usługę.

Te pierwsze będą zatem zawierały więcej treści, drugie zaś muszą mieć chwytliwe hasło lub grafikę. Oczywiście wymienione wyżej ulotki to nie jedyne rodzaje, ponieważ mamy do czynienia z różnymi formami i odmianami powyższych kategorii. Niektórzy wyróżniają także:
– ulotki wyborcze – rodzaj ulotki o charakterze informacyjno-reklamowym, która ma zachęcić wyborców do poparcia kandydata;
– ulotki promocyjne – ulotki reklamowe, które jednocześnie informują o zniżkach i rabatach lub ich posiadanie uprawnia do rabatu.

Bez względu na rodzaj ulotki druk musi być na najwyższym poziomie. W innym przypadku nawet najlepiej zaprojektowana grafika czy hasło reklamowe nie będzie widoczne. Niektórzy sądzą, że tanie drukowanie ulotek zawsze niesie ze sobą obniżenie ich jakości, a tym samym skuteczności. Tymczasem wcale nie musi tak być. Wystarczy, że skorzystają Państwo z naszej oferty. Dzięki metodzie cyfrowej tanie ulotki nasza drukarnia wydrukuje już w jeden dzień!

Ulotki Reklamowe Drukarnia

Rzeszów Ulotki Reklamowe Drukarnia

Jeśli nie mają Państwo pomysłu ani projektu ulotki wzory mogą zaproponować nasi graficy, którzy dołożą wszelkich starań, aby były one oryginalne i spełniały swoją rolę. Możliwe jest także zamówienie ulotki online, czyli zlecenie zamówienia przez internet. W takiej sytuacji należy jednak pamiętać, zwłaszcza wysyłając własny projekt ulotki, aby były zachowane odpowiednie marginesy oraz spady, dzięki którym tekst czy grafika nie zostaną obcięte.

Ulotki Rzeszów – formaty wydruku:
– ulotki A7 (74 x 105 mm),
– ulotki A6 (105 x 148 mm),
– ulotki A5 (148 x 210 mm),
– ulotki A4 (210 x 297 mm),
– ulotki DL (99 x 210 mm).

Drukarnia Ulotek Rzeszów

Ulotki Rzeszów Drukarnia

Dostępne rodzaje papieru: kreda błysk, kreda satyna, folia matowa, folia błyszcząca lub folia satynowa. Możliwe jest także wykonywanie druku na formatach niestandardowych oraz papierach samoprzylepnych matowych i błyszczących lub foliach transparentnych. Wybierając nasze tanie ulotki druk wciąż pozostaje na najwyższym poziomie, a efekt końcowy jest nie tylko estetyczny ale przede wszystkim trwały. Warto także pamiętać, że nasza drukarnia ulotki oferuje tylko jako jedną z możliwości reklamy, a w ofercie znajdują się również teczki ofertowe, koperty z nadrukiem, wizytówki, kalendarze, plakaty czy banery a także wydruki wielkoformatowe. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień online w naszej drukarni internetowej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress