Ulotki Drukarnia


Druk Ulotek Reklamowych

 

Ulotki reklamowe to jedna z chętniej wybieranych form reklamy, ponieważ jest stosunkowo tania, a przy tym można z nią dotrzeć do dużej ilości potencjalnych klientów w stosunkowo krótkim czasie. Jednak każdy kto sądzi, że nie trzeba specjalnych starań podczas przygotowywania projektu ulotki jest w wielkim błędzie. Wystarczy zastanowić się ile dziennie ulotek otrzymujemy oraz pomyśleć – która z nich przykuła naszą uwagę? Czy pamiętamy w ogóle co reklamowały ? A może wylądowały od razu w koszu?

Druk Ulotek Reklamowych

Druk Ulotek Reklamowych

Dopiero odpowiedź na te pytania skłania do refleksji – przygotowanie dobrej ulotki wbrew pozorom nie jest łatwe. Ludzie coraz częściej odmawiają wzięcia ulotek lub wyrzucają je bez czytania. Może się więc okazać, że pieniądze wydane na tego rodzaju reklamę nie przyniosły żadnych zysków. Jeśli chcą mieć Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wieloletnie doświadczenie oraz duża inwencja twórcza naszych grafików sprawia, że przygotowane przez nas projekty są oryginalne i przykuwają uwagę.

Rodzaje papieru

Cyfrowy druk ulotek zapewnia nie tylko ich doskonałą jakość, ale także krótki termin realizacji oraz niski kosz przygotowania produktów. Druk ulotek wykonywany jest na wysokiej jakości papierze offsetowym, kredowym błyszczącym, matowym lub satynowym a także na życzenie klienta na papierze ozdobnym, o gramaturze od 80 g do 350 gram.

Ulotki Reklamowe Drukarnia

Ulotki Reklamowe Drukarnia Spidruk Rzeszów

Standardowe formaty w jakich drukujemy ulotki to:
– ulotki A7 (74 x 105 mm),
– ulotki A6 (105 x 148 mm),
– ulotki A5 (148 x 210 mm),
– ulotki A4 (210 x 297 mm),
– ulotki DL (99 x 210 mm).

Możliwe jest jednak przygotowanie innych wymiarów nawet o rozmiarze 1000 x 320 mm, po wcześniejszym uzgodnieniu. Zamówienie można składać zarówno osobiście w siedzibie drukarni w Rzeszowie, jak i online na adres poczta@spidruk.pl, a także pod numerem telefonu: 17 857 57 35 oraz 505 10 22 33.

Drukarnia Rzeszów – Tanie Ulotki – Ulotki Reklamowe Online

Ulotki Reklamowe Drukarnia

Tanie Ulotki Reklamowe Drukarnia

Jeżeli mieszkasz w jednym z miast na terenie Podkarpacia – ta oferta jest dla Ciebie! Drukujemy także ulotki reklamowe online. Napisz do nas a otrzymasz kompleksową ofertę od naszego handlowca. Zobacz dla Klientów z jakich miast nasza drukarnia realizowała projekty graficzne oraz druk ulotek: Stalowa Wola, Strzyżów, Dębica, Mielec, Łańcut, Sanok, Przemyśl, Jarosław, Strzyżów, Jasło, Krosno, Brzozów, Dynów, Lubaczów, Kolbuszowa, Przeworsk, Sokołów i Głogów Młp. Zobacz także nasz portfolio gdzie prezentujemy nasze przykładowe realizacje. W naszej ofercie znajdują się również takie produkty jak:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress