Wielkoformatowe Rzeszów


Wielkoformatowe Rzeszów

 

 

Wydruki wielkoformatowe – roll-up’y, billboardy, banery, plakaty, reklamy na samochodach

wydruki wielkoformatowe Rzeszów

wydruki wielkoformatowe

Dobra reklama to nie tylko wizytówka firmy – to najskuteczniejszy sprzedawca. Billboardy, roll-up’y, plakaty, banery czy reklamy na samochodach są komunikatem, który często dociera do klienta jako pierwszy. Zadbaj więc o to, by wszystkie materiały reklamowe wykonane były na najwyższym poziomie.

Oferujemy najlepsze na rynku połączenie wysokiej jakości i trwałości druku wielkoformatowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możemy teraz w krótkim czasie i z niesamowitą precyzją wykonać każdą reklamę w dużym formacie.

Stosujemy ASBRU V4, czyli najwyższej klasy atramenty, odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. ASBRU V4 to przełom w światowej poligrafii – osiąga zakres kolorów większy niż CMYK i porównywalny z zakresem RGB. Atramenty te są odpowiedzią na wymagania naszych Klientów – łączą wysoką trwałość druku z głębokimi, nasyconymi barwami.

Drukujemy sześcioma kolorami (CMYK + Lc + Lm) co zapewnia płynne przejścia tonalne szczególnie w jasnych kolorach i doskonałe odwzorowanie barw. Dzięki temu uzyskujemy wydruki nieosiągalne w tradycyjnym solwentowym druku czterema kolorami. Jest to najbardziej widoczne na fotografiach błekitnego nieba czy tak wymagających zdjęć jak fotografia ślubna.

Dodatkową gwarancją najwyższej jakości jest Roland Intelligent Pass Control – rewolucyjna technologia, eliminująca efekt paskowania niezależnie od rozdzielczości.

Drukujemy na foliach samoprzylepnych, banerach, papierach fotograficznych oraz na siatce „mesh”. Oferujemy również dodatkowe usługi w zakresie końcowej obróbki wydruków, takie jak foliowanie wydruków, naklejanie na płyty PCV czy wyklejanie reklam na samochodach.

Połączenie najnowocześniejszej technologii z doświadczeniem i kreatywnością zespołu powoduje, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą, nawet najbardziej oryginalną i nietuzinkową kreację reklamową.

Odkryj korzyści, jakie niesie profesjonalna reklama w wielkim formacie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress