Współpraca

Oferta dla pośredników skierowana jest do firm, które szukają bardzo dobrego podwykonawcy i sprawdzonego partnera biznesowego.

Przestań drżeć o termin realizacji

Jesteś odpowiedzialny za finalny, gotowy produkt, który często musi być „na już”? Jeśli tak, chcemy, żebyś w trakcie współpracy był absolutnie pewny tego, że wszystkie wydruki i materiały otrzymasz dokładnie na czas.

Nie martw się o jakość kolorów

Jeśli projektujesz dla swoich klientów materiały drukowane wiesz, że to, co widzisz na ekranie komputera często różni się od gotowego produktu. Zwykle na minus. Dlatego codziennie przeprowadzamy linearyzację maszyn cały czas utrzymując stałość koloru. Chcemy, żebyś za każdym razem otrzymywał produkt takiej samej jakości niezależnie od tego, czy zamawiasz dla siebie, czy dla swoich klientów.

Stawiasz na kontakt i współpracę?

My również. Chcemy Cię zaciekawić, przedstawić nowe i estetyczne rozwiązania. Chcemy dzielić się wiedzą i wykorzystać ją w służbie Twojego biznesu.

Rób to, co lubisz. My Ci w tym pomożemy

Nie musisz wiedzieć o tym, w jaki sposób ustawić spady lub jak dobrać odpowiedni kolor w CMYK. Wystarczy, że wiesz co dokładnie chcesz osiągnąć lub w którym kierunku pragniesz zmierzać. Powiedz nam o tym, a wspólnie dobierzemy metody i zaproponujemy materiały, które przyciągną wzrok Twoich klientów.

Jesteśmy dla Ciebie
Skorzystaj z naszego doświadczenia i sprawdź nas

Klienci o nas

Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma SPIDRUK spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość.

Rynni


Nasi klienci

Dotychczas zaufali nam