Wydruki Wielkoformatowe

Druk wielkoformatowy

 

 

Wydruki wielkoformatowe – roll-up’y, billboardy, banery, plakaty, reklamy na samochodach

Wydruki Wielkoformatowe Rzeszów

Wydruki Wielkoformatowe

 

Dobra reklama to nie tylko wizytówka firmy – to najskuteczniejszy sprzedawca. Billboardy, roll-up’y, plakaty, banery czy reklamy na samochodach są komunikatem, który często dociera do klienta jako pierwszy. Zadbaj więc o to, by wszystkie materiały reklamowe wykonane były na najwyższym poziomie.

Oferujemy najlepsze na rynku połączenie wysokiej jakości i trwałości druku wielkoformatowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możemy teraz w krótkim czasie i z niesamowitą precyzją wykonać każdą reklamę w dużym formacie.

Stosujemy ASBRU V4, czyli najwyższej klasy atramenty, odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. ASBRU V4 to przełom w światowej poligrafii – osiąga zakres kolorów większy niż CMYK i porównywalny z zakresem RGB. Atramenty te są odpowiedzią na wymagania naszych Klientów – łączą wysoką trwałość druku z głębokimi, nasyconymi barwami.

Drukujemy sześcioma kolorami (CMYK + Lc + Lm) co zapewnia płynne przejścia tonalne szczególnie w jasnych kolorach i doskonałe odwzorowanie barw. Dzięki temu uzyskujemy wydruki nieosiągalne w tradycyjnym solwentowym druku czterema kolorami. Jest to najbardziej widoczne na fotografiach błekitnego nieba czy tak wymagających zdjęć jak fotografia ślubna.

Dodatkową gwarancją najwyższej jakości jest Roland Intelligent Pass Control – rewolucyjna technologia, eliminująca efekt paskowania niezależnie od rozdzielczości.

Drukujemy na foliach samoprzylepnych, banerach, papierach fotograficznych oraz na siatce „mesh”. Oferujemy również dodatkowe usługi w zakresie końcowej obróbki wydruków, takie jak foliowanie wydruków, naklejanie na płyty PCV czy wyklejanie reklam na samochodach.

Połączenie najnowocześniejszej technologii z doświadczeniem i kreatywnością zespołu powoduje, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą, nawet najbardziej oryginalną i nietuzinkową kreację reklamową.

Odkryj korzyści, jakie niesie profesjonalna reklama w wielkim formacie

 

Realizujemy zamówienia dla klientów w Polsce i za granicą. Mamy zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że mogą na nas polegać i chętnie udzielają nam akredytacji. Drukujemy dla klientów z dużych miast jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Katowice jak i dla z wielu mniejszych. Jako bezpośredni realizator wydruków wielkoformatowych gwarantujemy państwu najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Współpracujemy również  z zaprzyjaźnionymi agencjami reklamowymi, z projektantami wnętrz, fotografami, a w skład zespołu drukarni Spidruk wchodzi wielu grafików i desingerów. Zapraszamy do współpracy.

Co drukujemy w wielkim formacie? Wydruki wielkoformatowe oferowane przez naszą drukarnię to przede wszystkim: roll-up’y, billboardy, banery, plakaty, reklamy na samochodach