Zaproszenia personalizowane


Zaproszenia

Przygotowujesz się do ślubu? A może Twoje dziecko ma w tym roku I Komunię świętą? Bez względu na to jaką uroczystość planujesz, pamiętaj o zaproszeniach dla gości, które będą się elegancko prezentowały a przy tym oddawały charakter planowanego wydarzenia.

Zaproszenia ślubne

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy chce, aby ten dzień był wyjątkowy, a wszystko zostało dograne na ostatni guzik, dlatego oferujemy druk zaproszeń ślubnych, zaprojektowanych na indywidualne zamówienie. Nasze zaproszenia personalizowane można skomponować praktycznie od podstaw, a do wyboru są różne papiery, czcionki oraz kompozycje. Drukujemy zaproszenia ślubne na papierze kredowym matowym lub błyszczącym, satynie a także na papierach ozdobnych jak papier perłowy czy papier strukturalny o najlepszej jakości.

Zaproszenia mogą mieć dodatkowe ozdoby jak tłoczenia czy pozłacane litery – w zasadzie wszystko, co tylko klient sobie zażyczy. Oferujemy kilkadziesiąt gotowych szablonów zaproszeń ślubnych, ale realizujemy również projekty naszych klientów. Drukujemy zaproszenia zarówno w standardowych formatach jak A5/A6 czy 210/198/DL, jak i w nieszablonowych wymiarach, zaproponowanych przez klienta.

Posiadamy katalogi z gotowymi wzorami zaproszeń ślubnych, które można obejrzeć w siedzibie naszej drukarni w Rzeszowie, przy ul. Krzyżanowskiego. Tylko w ten sposób  klienci będą mogli zobaczyć jak wygląda dane zaproszenie, z wszystkim szczegółami i detalami, których nawet najlepszej jakości zdjęcie zamieszone w Internecie nie jest w stanie oddać w stu procentach.

Poza zaproszeniami na ślub oferujemy także druk zaproszeń na inne okazje jak I komunia święta, zaproszenia na rocznicę ślubu, chrzciny, urodziny, zaproszenia na studniówkę czy komers. Oferujemy także druk zaproszeń na szkolenia, wszelkiego rodzaju eventy, koncerty, wernisaże czy imprezy okolicznościowe.

Ze względu na duże możliwości indywidualizacji projektu zaproszenia, ceny pojedynczych sztuk są bardzo zróżnicowane i zaczynają się już od 1,20 zł, a kończą w granicach 25 zł za sztukę. Oczywiście wszystko zależy od wybranego projektu, materiałów użytych do druku czy też ilości zamówionych zaproszeń.

W naszej ofercie można znaleźć również wydruk etykiet czy druk winietek, które będą doskonałym uzupełnieniem do zaproszeń ślubnych i sprawią, że nasze przyjęcie nabierze eleganckiego i wyjątkowego charakteru.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress