Zaproszenia

Personalizowane zaproszenia na różne okazje

Zaproszenia

Organizujesz ślub, Pierwszą Komunię Świętą lub inne ważne wydarzenie rodzinne? A może chcesz zaprosić pracowników Twojej firmy na imprezę dla nich zorganizowaną? Jeśli tak, to zamów personalizowane zaproszenia w SPIDRUK-u!

Kiedy najczęściej decydujemy się na tego rodzaju zaproszenia:

– śluby,
– komunie,
– urodziny,
– chrzciny,
– studniówki i komersy,
– imprezy firmowe,
– szkolenia i kursy,
– koncerty, wernisaże,
– bale i imprezy okolicznościowe.

Najpiękniejsze momenty w życiu zasługują na wspaniałą oprawę! Zamów w drukarni internetowej SPIDRUK personalizowane zaproszenia i ciesz się każdą chwilą spędzoną w gronie najbliższych.

Wybierz wzór zaproszenia spośród oferowanych przez nas szablonów lub stwórz swój własny – jedyny i niepowtarzalny. Przygotowanie takiego projektu możesz zlecić również nam – nasi graficy dołożą wszelkich starań, aby Twoje zaproszenie było tak szczególne jak wydarzenie, na które chcesz zaprosić bliskie Ci osoby. Jeżeli zdecydujesz się na realizację zaproszenia opierając się na jednym z naszych szablonów wystarczy, że prześlesz nam dane w pliku tekstowym (opis imprezy + lista zaproszonych gości + fotografia) oraz wybierzesz kolor i rodzaj papieru.

Oferujemy druk zaproszeń na różnego rodzaju papierach ozdobnych, w różnych formatach, dostosowanych do potrzeb Klientów.

Na życzenie klienta istnieje możliwość personalizacji zaproszenia.

 

   

 

Pliki do pobrania:

  Katalog Zaproszeń Ślubnych

  Katalog Zaproszeń Komunijnych