Zaproszenia


Zaproszenia na różne okazje

Organizujesz ślub, Pierwszą Komunię Świętą lub inne ważne wydarzenie rodzinne?
A może chcesz zaprosić pracowników Twojej firmy na imprezę dla nich zorganizowaną?
Jeśli tak, to zamów personalizowane zaproszenia w SPIDRUKu!

Kiedy najczęściej decydujemy się na tego rodzaju zaproszenia:

– śluby,
– komunie,
– urodziny,
– chrzciny,
– studniówki i komersy,
– imprezy firmowe,
– szkolenia i kursy,
– koncerty, wernisaże,
– bale i imprezy okolicznościowe.

Najpiękniejsze momenty w życiu zasługują na wspaniałą oprawę! Zamów w drukarni internetowej SPIDRUK personalizowane zaproszenia i ciesz się każdą chwilą spędzoną w gronie najbliższych.

Wybierz wzór zaproszenia spośród oferowanych przez nas szablonów lub stwórz swój własny – jedyny i niepowtarzalny.
Przygotowanie takiego projektu możesz zlecić również nam – nasi graficy dołożą wszelkich starań,
aby Twoje zaproszenie było tak szczególne jak wydarzenie, na które chcesz zaprosić bliskie Ci osoby.

Jeżeli zdecydujesz się na realizację zaproszenia opierając się na jednym z naszych szablonów wystarczy, że prześlesz nam dane w pliku tekstowym (opis imprezy + lista zaproszonych gości + fotografia) oraz wybierzesz kolor i rodzaj papieru.

Zaproszenia ślubne

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Krzyżanowskiego 6a, w godzinach od 9:00 do 16:00. Brak wzorów na stronie www wiąże się z kilkoma ważnymi aspektami:

– na zdjęciu nie da się ocenić wszystkich walorów zaproszeń (jakość różnego rodzaju papieru lub dodatkowe zdobienia, takie jak tłoczenia czy złocenia, można dostrzec jedynie w czasie osobistej wizyty w firmie),

– oferta obejmuje kilkadziesiąt różnych wzorów – wybranie najlepszego jest łatwiejsze przy osobistym kontakcie i przeglądaniu specjalnie do tego celu przygotowanych katalogów,

– ze względu na możliwość skomponowania własnego zaproszenia niemal „od zera”, z wykorzystaniem najróżniejszych materiałów, wyceny są robione indywidualnie. Cena za zaproszenie waha się od 1,20 do 24,50 zł za sztukę.

Zaproszenia lub kartki świąteczne w formie papierowej przeżywają w dzisiejszych czasach ponowny rozkwit, gdyż forma cyfrowa jest tak mocno wszechobecna, że warto wrócić do jednej z najstarszych form przekazywania informacji bądź życzeń za pomocą spersonalizowanych kart o różnych formach i wielu rodzajach i formach.

Drukujemy w formatach standardowych ( 210 x 198 / DL, A5/A6 )lub na życzenie klienta niestandardowych zgodnie z oczekiwaniem i potrzebami zamawiającego. Używamy papieru kredowego matowego lub błyszczącego, satyny oraz charakterystycznych i stylowych papierów ozdobnych( perłowych i strukturalnych ) o najwyższej jakości.

Na życzenie klienta istnieje możliwość personalizacji zaproszenia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress