Druk recept

Druk recept dla lekarzy posiadających umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia

Druk recept

Oprócz standardowych produktów takich jak plakaty, zaproszenia, kalendarze czy ulotki reklamowe nasza drukarnia wykonuje także druki recept dla lekarzy posiadających umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Co ważne, drukujemy recepty zgodne z obowiązującym rozporządzeniem Ministra zdrowia, które przygotowywane są dodatkowo w wygodnych bloczkach o 100 sztuk.

Jesteśmy drukarnią niskonakładową, dlatego możemy zrealizować dla Ciebie nawet niewielkie zlecenia. Składając zamówienie pamiętaj jednak o tym, że najbardziej opłacalny będzie wydruk recept w ilości hurtowej.

Możemy wydrukować dla Ciebie recepty personalizowane, recepty numerowane, recepty z kodem kreskowym oraz inne druki medyczne. Co ważne, w naszej drukarni możesz wygodnie, online zamówić również wydruk recept bez klejenia.

druk recept

Ile wynosi standardowy czas oczekiwania na recepty klejone?

Standardowy czas realizacji zlecenia to ok. 1 dzień roboczy Jednocześnie przypominamy, o tym, aby zamówić u nas usługę drukowania recept, konieczne jest posiadanie umowy z NFZ, na podstawie której zostają przydzielone zakresy numeryczne recept.

Można je uzyskać udając się osobiście do odpowiedniego oddziału NFZ-u lub drogą elektroniczną, po uprzednim zarejestrowaniu się i złożeniu wniosku. Pliki, które mamy wydrukować powinny być dostarczone w odpowiednim formacie, umożliwiającym ich odczytanie. Najczęściej NFZ udostępnia wzory recept w formatach XML, XMZ, a większe pliki spakowane są do formatu ZIP, który już we własnym zakresie możemy rozpakować.

Istnieje możliwość personalizacji nagłówka lub druku recept bez dodatkowych opisów. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie recept lekarskich z 2012 r. ustalony jest ogólny wzór recepty, którego należy się trzymać.

Ponadto:

„Wymiary recept, o których mowa w ust. 1, nie mogą być mniejsze niż 200 mm długości i 90 mm szerokości. Recepty na leki posiadające kategorię dostępności „Rpw” są wystawiane na druku w kolorze białym”. „Recepta, na której przepisano wyłącznie leki niepodlegające refundacji posiadające kategorię dostępności „Rp”, nie musi odpowiadać wzorowi określonemu w załączniku nr 6 do rozporządzenia”.

Tani Druk Recept

Chcesz zamówić wydruk recept w formacie 99×210 mm w dobrej cenie? Skontaktuj się z nami. Od wielu lat realizujemy druk bloczków (najczęściej klejonych po krótkim boku), dzięki którym wygodnie i szybko możesz wypisać receptę.

Nasza drukarnia realizuje zlecenia na druk recept błyskawicznie, bo już w 24h od ich złożenia. Oferujemy możliwość personalizowania nagłówka a także druk recept bez dodatkowego opisu. Przy większych zamówieniach, koszt wydruku jest niski, a przez to bardzo opłacalny.

Jakie jeszcze wydruki przydadzą się pracownikom służby zdrowia?

Oprócz standardowych znormalizowanych recept realizujemy również inne zlecenia dla pracowników służby zdrowia. W naszej drukarni możemy pomóc Ci w m.in. w wydruku poszczególnych materiałów;

– druki recept
– recepty z nagłówkiem
– różne wzory recept
– recepty bez dodatkowych opisów
– ogólny wzór recepty,
– recepty z nadrukiem danych zleceniodawcy
– pozostałe druki medyczne.

Realizujemy druk materiałów do przychodni i gabinetów stomatologicznych, które ułatwią Ci również pracę z małym pacjentem. W świetnej cenie realizujemy druk naklejek dzielny pacjent na arkuszach. Wykonujemy również blankiety oraz ankiety medyczne.

Zamówienia przyjmujemy nie tylko od klientów z Podkarpacia, ale również z całej Polski. Wysyłamy swoje produkty do największych miast w kraju jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Lublin czy Łódź. Zapraszamy do współpracy.

wydruk recept