Druki medyczne

Druki medyczne dla lekarzy, przychodni oraz gabinetów stomatologicznych.

Chcesz kompleksowo wyposażyć placówkę medyczną? Oprócz wysokiej jakości sprzętu i świetnego, wykwalifikowanego personelu istotnym elementem są druki medyczne. Wbrew pozorom takie niepozorne elementy wyposażenia znacznie ułatwiają prowadzenie pacjenta oraz prowadzenie skutecznej dokumentacji medycznej. W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju druki medyczne, które ułatwią Ci codzienną pracę z pacjentem oraz usprawnią działania administracyjne.

Uwaga – nie realizujemy druku recept.

 

druk medyczny rzeszów
 

Druki medyczne dla przychodni

Oprócz standardowych druków medycznych dla przychodni, lekarzy oraz szpitali, takich jak zaświadczenia lekarskie, karty historii choroby czy skierowań, możesz zamówić również materiały drukowane, które ułatwią Pacjentowi orientację w przychodni lub przykładowo przypomną mu o kolejnej wizycie kontrolnej. Doskonale sprawdzą się tu takie materiały drukowane jak kalendarzyki listwowane, wizytówki ogólne (z możliwością wpisania na rewersie daty kontroli lekarskiej) oraz ulotki przypominające.

Oprócz tego typu druków medycznych warto skupić się również na tych, które usprawnią prowadzenie pacjenta oraz czynności administracyjne. Materiały takie jak zaświadczenia, karty zdrowia noworodka lub ucznia, karty badań profilaktycznych pozwolą jeszcze bardziej uporządkować pracę w przychodni. Zaświadczenia i materiały dla przychodni drukujemy na papierach offsetowych o gramaturze od 70 do 90g/m2 lub na bloczkach samokopiujących.

Jakie druki medyczne możesz zamówić w naszej drukarni?

– Karta zdrowia pacjenta
– Karta zdrowia noworodka
– Karta zdrowia dziecka
– Karta badania profilaktycznego
– Karta badania dla kierowców
– Historia choroby ogólna
– Karta badania psychologicznego
– Skierowanie na badania
– Międzynarodowa książeczka szczepień
– Zaświadczenie lekarskie
– Zaświadczenie o wykonaniu szczepienia
– Skierowanie na badania profilaktyczne

 

Nie udało Ci się znaleźć druków, które chcesz zamówić? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Tanie wydruki medyczne

Nasza drukarnia realizuje zlecenia na druki medyczne błyskawicznie, bo już w 24h od ich złożenia. Oferujemy możliwość personalizowania materiałów, dzięki czemu Twoja przychodnia może prezentować się jeszcze bardziej profesjonalnie oraz przyjaźnie.

Jakie jeszcze wydruki przydadzą się pracownikom służby zdrowia?

Realizujemy druk medycznych materiałów do przychodni i gabinetów stomatologicznych, które ułatwią Ci również pracę z małym pacjentem. W świetnej cenie realizujemy druk naklejek dzielny pacjent na arkuszach. Wykonujemy również blankiety oraz ankiety medyczne.

Zamówienia druku medycznego przyjmujemy nie tylko od klientów z Podkarpacia, ale również z całej Polski. Wysyłamy swoje produkty do największych miast w kraju jak Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Lublin czy Łódź. Zapraszamy do współpracy.

 

druki medyczne