Etykiety, Winietki, Zaproszenia Okazjonalne

Etykiety, winietki, zaproszenia

Przygotowania do wesela, I komunii czy innej uroczystości to nie tylko zarezerwowanie sali, opracowanie menu, ale również odpowiednie usadzenie gości. Aby zaproszone przez nas osoby czuły się komfortowo, powinny siedzieć wśród znajomych lub osób, z którymi będą mogły łatwo się porozumieć. Żeby nie wywoływać niepotrzebnego zamieszania na początku przyjęcia, najlepiej zdecydować się na druk winietek, czyli wizytówek z imieniem i nazwiskiem każdej osoby, dzięki którym komfortowo i bez większych trudności usadzimy gości.

Oprócz winietek w naszej drukarni możecie Państwo zamówić druk etykiet i zaproszeń na dowolną okazję. Przygotowujemy spersonalizowane projekty graficzne, dopasowane do potrzeb klienta.  Duży wybór wzorów i formatów zaproszeń, etykiet czy winietek, sprawia, że każdy projekt jest oryginalny i na długo zapada w pamięć.

Osoby, przygotowujące się do ślubu, mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie akcesoriów ślubnych. Nasi graficy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu zaproszeń, etykiet i winietek, ale wciąż można liczyć na oryginalność i niesztampowość ich projektów.

W naszej drukarni masz do wyboru różne papiery – kredowy, matowy, błyszczący, a także wysokiej jakości papier ozdobny – strukturalny i perłowy. Każdy z nich prezentuje się inaczej, zwłaszcza z dodatkowymi zdobieniami, różnymi czcionkami i w odmiennym projekcie. Ponieważ zdjęcia nie są w stanie oddać rzeczywistego wyglądu druku, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby (ul. Krzyżanowskiego 6, Rzeszów), aby na własne oczy przekonać się jak wyglądają wszystkie wzory. Możliwe jest skomponowanie własnego zaproszenia praktycznie od podstaw.

Druk zaproszeń odbywa się w formatach standardowych czyli 210 x 198 mm/DL (99 x 210 mm), A5 (148 x 210 mm)/A6 (148 x 105 mm), jak i niestandardowych – spersonalizowanych – zarówno pod kątem projektu graficznego jak i wymiarów. Podobnie jest w przypadku projektowania i drukowania winietek oraz etykiet. Możliwe jest ich personalizowanie, zgodnie z wizją klienta.

Spraw, aby ten niezapomniany dzień był idealny nie tylko pod kątem stroju czy doboru sali. Zadbaj o każdy szczegół. Z naszymi zaproszeniami, winietkami oraz etykietami Twoi goście poczują się ważni i oczekiwani, a Ty dopniesz wszystko na ostatni guzik.