Katalog Styrobud

Druk katalogu produktowego

Katalog w oprawie miękkiej, klejonej, zawsze prezentuje się doskonale. Sprawdzi się zarówno w branży B2C, jak i B2B. Takie właśnie zadanie stało przed katalogiem, który drukowaliśmy dla naszego klienta – miał być dystrybuowany wśród sieci sprzedawców.

Czemu wspólnie zdecydowaliśmy się na druk katalogu w oprawie miękkiej, klejonej?

Parametry użytkowania – grubsze katalogi – powyżej 36-44 stron – powinno łączyć się w inny sposób, niż szycie zeszytowe. Optymalne jest klejenie bloku środka i połączenie go z okładką.

Trwałość – druk katalogu w oprawie miękkiej, klejonej (w tym wypadku – klejonej klejem PUR) pozwala na długą żywotność katalogu przy jego częstym przeglądaniu. Decydując się na folder reklamowy zawsze warto sugerować się jakością materiałów. Kwestia ceny nie powinna być dominująca – w przeciwnym razie może się okazać, że cały Twój nakład pójdzie… w kosz.

Design – umówmy się – katalog reklamowy po prostu musi wyglądać dobrze. Jest Twoją wizytówką w wersji makro, dlatego zarówno projekt graficzny, jak i gotowy wydruk powinny być zjawiskowe i przyciągać wzrok. W wypadku druku katalogu dla firmy Styrobud faktycznie się nam to udało.

Katalog w oprawie miękkiej, klejonej

Katalog przygotowany został w formacie A4. Środek katalogu wydrukowany został w pełnym kolorze, w zadruku 4+4, na papierze kredowym 130g/m2. Oprawę przygotowaliśmy na kredzie 300g/m2, którą dodatkowo uszlachetniliśmy folią błysk. Foliowanie zabezpiecza wydruk, dzięki czemu może Ci długo służyć i nadal wyglądać znakomicie.

Katalog wydrukowaliśmy w technologii cyfrowej, zwanej również niskonakładową. Druk cyfrowy zastosowaliśmy z racji nakładu – w wypadku, gdy chcesz zamówić do ok. 200 katalogów będzie on bardziej opłacalny, niż druk offsetowy. Druk cyfrowy pozwala również na personalizację całych stron oraz poszczególnych elementów. Jeśli chcesz wykorzystać druk katalogów personalizowanych w swoich działaniach marketingowych – koniecznie daj nam znać!


ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Jak wyglądają katalogi, które drukowaliśmy?

druk katalogów