Etykiety na żele

Potrzebujesz na szybko dużej ilości etykiet na żele antybakteryjne? Jeśli tak – jesteśmy dla Ciebie i służymy wsparciem.

Aktualna sytuacja, którą większość z nas na bieżąco monitoruje, wymaga ogromnej produkcji żeli antybakteryjnych. Jeśli jesteś ich producentem z pewnością zainteresuje Cię druk etykiet na żele antybakteryjne na folii transparentnej lub papierze samoprzylepnym. Etykiety drukujemy na arkuszach, które docinamy do wybranego przez Ciebie formatu. Dzięki temu możesz wygodnie je aplikować.

 

Co wyróżnia druk etykiet?

– Wycinanie etykiet do niemal dowolnego kształtu – Twoje etykiety na żele antybakteryjne mogą mieć np. zaokrąglone rogi lub być w całości okrągłe lub owalne.

– Błyskawiczny termin realizacji – bierzemy społeczną odpowiedzialność za to, co dzieje się na świecie. Dlatego wszystkie wydruki ułatwiające walkę z pandemią traktujemy priorytetowo. Wydruki etykiet zrealizujemy w ciągu 1 dnia roboczego.

– Możliwość dodatkowego zabezpieczenia wydruku laminatem – dodatkowe zabezpieczenie etykiet laminatem korzystnie wpłynie na czas i sposób eksploatacji.

Etykiety samoprzylepne

Dlaczego warto zdecydować się na cyfrowy druk etykiet? Drukujemy etykiety samoprzylepne, którymi możesz oznaczyć opakowania każdego typu. Możesz je wykorzystać jako etykiety samoprzylepne na płyn do dezynfekcji lub w inny sposób – ich przeznaczenie zależy od projektu, który dla Ciebie wykonamy. Jeśli nie masz gotowego projektu – to nie problem. Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt etykiet samoprzylepnych. Oprócz etykiet samoprzylepnych na żele, przeznaczonych dla producentów, przychodni medycznych, sklepów i firm wykonujemy także innego typu etykiety samoprzylepne.

 

Dla kogo są etykiety samoprzylepne na żele?

Etykiety samoprzylepne na żele przeznaczone są dla przedsiębiorstw produkcyjnych i tych, które dystrybuują żele antybakteryjne. Zadruk etykiety zależny jest od projektu. W zależności od Twoich potrzeb etykiety samoprzylepne na żele drukujemy na papierze samoprzylepnym lub folii samoprzylepnej. Druk wykonywany jest na arkuszach, które są wygodnie nacinane do odpowiedniego kształtu i formatu.

Jakie etykiety samoprzylepne na żele możemy Ci zaproponować?

– Etykiety na żele na papierze samoprzylepnym cięte po obrysie,

– Etykiety na żele na folii samoprzylepnej cięte po obrysie,

– Etykiety na żele w dowolnym formacie,

– Etykiety na żele drukowane na arkuszu.

Czy realizujemy druk etykiet samoprzylepnych na roli? Możemy zrealizować dla Twojej firmy druk etykiet samoprzylepnych na roli, dzięki czemu będziesz mógł zautomatyzować cały proces naklejania etykiet. Nasza oferta druku etykiet skierowana jest do firm i osób prywatnych z miast takich jak; Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Mielec, Dębica, Sanok, Warszawa, Kraków. Szukasz drukarni, która zrealizuje wydruki etykiet samoprzylepnych na żele? Skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy.

Etykiety na żele Rzeszów