Kartki świąteczne

Kartki świąteczne firmowe z logo

Święta Bożego Narodzenia czy Święta Wielkanocne to wspaniała okazja aby budować i podtrzymywać relacje partnerskie ze swoimi Klientami. Życzenia wysyłane z tej okazji to jednocześnie wizytówka firmy, która pomaga budować pozytywny wizerunek w oczach Klientów. Kartki w połączeniu z ekskluzywnym karnetem promocyjnym mogą stanowić wspaniały upominek.

Oferujemy druk kartek świątecznych – wielkanocnych i bożonarodzeniowych –  firmowych z logo lub indywidualnych. Istnieje możliwość personalizacji oraz nadruku własnych życzeń. Drukujemy na ozdobnych, metalizowanych lub prążkowanych papierach, na specjalne życzenia także z laserowym wycinaniem wzorów dekoracyjnych. Posiadamy trzy wymiary kartek, pasujące do standardowych kopert – 105×148 mm, 140×140 mm i 99×210 mm (rozmiar po złożeniu). Zapraszamy do skorzystania z naszych wzorów.

Kartki Wielkanocne

Szukasz kartek świątecznych z motywami Wielkanocnymi? Sprawdź nasze projekty lub zamów niepowtarzalną kartkę z logo swojej firmy lub instytucji. Kartki Wielkanocne możemy drukować na papierach powlekanych (kreda) lub niepowlekanych i ozdobnych.

Kartki na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w trakcie którego chcemy pokazać naszym najbliższym (zarówno w sensie prywatnym, jak i zawodowym), że są dla nas ważni. Kartki na Boże Narodzenie będą świetnym wyborem, który pokaże Twoje przywiązanie do Klientów. W połączeniu z zadrukowanymi kopertami kartki świąteczne okażą się świetnym wyborem w budowaniu świadomości Twojej marki.

Kartki na Boże Narodzenie drukujemy w znormalizowanych formatach (np. kartki świąteczne w formacie A5 i A6) lub innych, wybranych przez Ciebie. Daj nam znać jaki format kartki świątecznej Cię interesuję a my przygotujemy dla Ciebie ofertę!

 

Nowość! Kartki świąteczne firmowe!

Kartki świąteczne, dzięki którym nie tylko podziękujesz swoim klientom za dotychczasową współpracę, ale i wzmocnisz swoje działania sprzedażowe. Kartki świąteczne z logo Twojej firmy sprawdzą się znakomicie niezależnie od tego czy wyślesz je jako kartki świąteczne na Boże Narodzenie, czy jako kartki świąteczne wielkanocne.

Chcesz, by dotychczasowa współpraca była zalążkiem jeszcze lepszej? Obdaruj swoich klientów czymś wyjątkowym! Napisz do nas i sprawdź, jak możesz to osiągnąć!

 

 

  

kartki świąteczne rzeszówdruk kartek świątecznych

 

Pliki do pobrania:

 Katalog kartek świątecznych 2020

  Katalog Kartek Wielkanocnych