Naklejki

Samoprzylepne etykiety do naklejania na różne materiały i przedmioty

Naklejki

Wszelkiego rodzaju naklejki i wlepki reklamowe mogą być doskonałym uzupełnieniem kampanii marketingowych czy po prostu świetnym sposobem na praktyczny gadżet. Samoprzylepne etykiety doskonale nadają się do naklejania na różne materiały i przedmioty,  jak: plastikowe pojemniki, pudełka, szkło, butelki i wiele innych. Mogą służyć do opisywania i oznaczania przedmiotów, pomogą Ci również w identyfikacji produktów czy marek. Chcemy, by Wasze zamówienia realizowane były sprawnie – dlatego drukujemy naklejki w technice cyfrowej na papierze lub folii.

Druk Naklejek

Nowoczesne urządzania sprawiają, że wydrukowane naklejki cechują się dużą wytrzymałością i doskonałym wyglądem, natomiast projekty przygotowane przez naszych grafików przykuwają uwagę i odróżniają się na tle konkurencji. Wydrukowane w naszej drukarni produkty trafiają do klienta w postaci naciętych arkuszy, co umożliwia ich łatwe oddzielenie od podkładu i wygodną aplikację na dowolną powierzchnię.

Możesz zamówić u nas naklejki samoprzylepne we właściwie dowolnym formacie – drukujemy i nacinamy niezależnie od tego, czy będą miały 2mm średnicy czy więcej.

Jak drukujemy etykiety naklejki samoprzylepne?

Naklejki mogą zostać nadrukowane na folii lub papierze samoprzylepnym w zależności od przeznaczenia. Drukujemy naklejki czarno-białe jak i pełnokolorowe, według oryginalnych projektów. Naklejki na produkty mogą być nie tyko sposobem na ich oznaczenie, ale również doskonałą formą reklamy, która nie będzie nachalna, a jednocześnie trafi do szerokiego grona odbiorców.

Oprócz naklejek i wlepek służących jako etykiety do oznaczania przedmiotów w naszej ofercie można znaleźć naklejki inwentaryzacyjne, naklejki dla dzieci, naklejki firmowe, naklejki dekoracyjne na ścianę, naklejki na samochód (oklejanie samochodów firmowych i osobowych) oraz służące identyfikacji wizualnej firmy (oklejanie witryn sklepowych, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, przedszkola).

Chcemy, żeby nasze wydruki spełniały Twoje oczekiwania, dlatego korzystamy jedynie z materiałów ( papierów i folii) wysokiej jakości.

Drukujemy naklejki według wzorów i projektów wykonanych przez naszych grafików, na zamówienie i w ścisłej współpracy z Tobą. Dzięki temu naklejki będą w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami  oraz zorientowane na cel, który dzięki nim chcesz osiągnąć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej drukarni, w której można znaleźć również druk kalendarzy, fototapety, gadżety reklamowe, billboardy, etykiety, winietki i zaproszenia ślubne.

Druk naklejek samoprzylepnych

Naklejki reklamowe sprawdzą się świetnie niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę usługową, produkcyjną lub zajmujesz się sprzedażą i marketingiem. Naklejki mają szerokie zastosowanie, które ogranicza jedynie Twoja inwencja.

Projektujemy oraz drukujemy naklejki:

– naklejki dla firm,

– naklejki z ceną,

– naklejki reklamowe samoprzylepne,

– naklejki z kodem QR,

– naklejki-etykiety,

-naklejki na arkuszu,

– naklejki samoprzylepne,

– naklejki z dowolnym projektem,

– naklejki z logo.

Jeśli wśród zamieszczonych wyżej naklejek nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, to koniecznie daj nam znać.

Naklejki reklamowe dla e-commerce

Naklejki reklamowe dla e-commerce (sklepów internetowych) będą strzałem w dziesiątkę! Dzięki poligrafii oraz naklejkom, które będą zdobić Twoje opakowania i produkty, możesz jeszcze skuteczniej zbudować więź z klientem oraz przekonywać go do kolejnych zakupów! Naklejki reklamowe dla e-commerce wyglądać mogą dokładnie tak, jak tylko chcesz – możesz przygotować na nich swoje logo i budować dzięki niemu wizerunek marki, możesz przygotować również podziękowania za zakup, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego klienta.

Naklejki samoprzylepne z własnym nadrukiem

Masz niestandardowy projekt lub niski nakład? Z chęcią przygotujemy dla Ciebie kalkulację oraz pomożemy w druku.

A co, jeśli nie masz jeszcze projektu? Jeśli tak, to nasi graficy stworzą dla Ciebie przyciągające wzrok naklejki reklamowe.

Skontaktuj się z nami i zamów naklejki reklamowe!

naklejki samoprzylepne z logo naklejki na wymiar z własnym nadrukiem