Teczki firmowe i reklamowe

Do przechowywania dokumentów czy przygotowywania ofert  dla klientów

Druk teczek firmowych

Ze względu na praktyczne zastosowanie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców prowadzących małe firmy jak i właścicieli dużych korporacji. Odpowiednio zaprojektowana teczka firmowa to doskonałe źródło reklamy świadczące o profesjonalizmie danej firmy. Ponadto teczki firmowe stanowią wygodne opakowanie służące do przechowywania dokumentów czy przygotowywania ofert  dla klientów. To także swego rodzaju wizytówka firmy, która dzięki swemu zastosowaniu na pewno nie zginie wśród innych dokumentów, a wręcz będzie wyróżniała się na ich tle.

Druk teczek reklamowych

Ze względu na nowoczesne technologie i doskonałą jakość maszyn drukujących można bez problemu stworzyć wysokiej jakości teczki reklamowe, które następnie rozdamy swoim klientom. Jak zaprojektować teczki reklamowe? Aby zapadły one w pamięć konieczny jest odpowiedni projekt, który będzie kojarzył się z naszą firmą lub profilem jej działalności. Jednocześnie zostaną na nim umieszczone najważniejsze dane kontaktowe: adres siedziby firmy, numer telefonu, e-mail, adres strony internetowej oraz ewentualnie portali społecznościowych jak Twitter, Facebook Google+ oraz Skype, na których prowadzimy firmowe konta.

Teczki reklamowe są doskonałym gadżetem reklamowym dla większości firm!

Teczki ofertowe druk

Teczki ofertowe, które wręczamy osobiście naszym klientom mogą być doskonałym zwieńczeniem spotkania biznesowego, a przy tym wyglądają zdecydowanie bardziej profesjonalnie niż ulotki i są bardziej praktyczne od wizytówek. Co więcej, specjalny układ skrzydełek z wycięciami pozwala na umieszczenie w nich wizytówki, a to z kolei optymalne rozwiązanie i dobry sposób na przekazanie wszystkich danych firmowych w prosty i szybki sposób.

Wydruk teczek firmowych odbywa się na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Produkt może być uszlachetniony jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Możliwe jest także zastosowanie folii mat lub folii Softouch oraz lakieru wybiórczego UV. Drukowane są w formatach A4, A5 – mogą posiadać płaską gumkę, która zabezpiecza przed otwarciem.

 

W swojej ofercie posiadamy:

  • Teczki  firmowe z logo
  • Teczki reklamowe firmowe
  • Teczki ofertowe hot stamping
  • Teczka z nadrukiem
  • Biurowe teczki z gumką
  • Ekologiczna teczka z uszami
  • Teczki z miejscem na wizytówkę, z przegródkami
  • Teczki reklamowe A4
  • Teczki reklamowe A5
  • Teczki reklamowe z gumką.

Teczki firmowe drukować możemy również na papierze ekologicznym – recyklingowanym. Jeśli Twojej firmie zależy na ekologii to daj nam znać – przygotujemy dla Ciebie specjalną wycenę na druk eko-teczek.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni Spidruk Rzeszów oraz usług druku teczek online. Realizujemy zlecenia nie tylko dla mieszkańców województwa podkarpackiego, ale kierujemy również swoją ofertę na całą Polskę.

 

teczki firmowe teczki ofertowe