Fotoobrazy

Wysokiej jakości obraz drukowany na płótnie, naciągnięty na drewniane krosno

Fotoobrazy

Canvas to rodzaj wysokiej jakości obrazu drukowanego na płótnie, naciągniętym na  drewniane krosno. Obrazy – canvasy to popularna forma prezentacji na materiale o strukturze płótna. Jest to materiał idealnie nadający się  do druku zarówno reprodukcji obrazów, jak i fotografii. Poza nadrukiem oferujemy staranne naciągnięcie gotowego wydruku na ramę. Nawet bez oprawiania w ramy wydrukowany i naciągnięty na krosna (blejtramę) obraz doskonale prezentuje się na ścianie.

Drukujemy i oprawiamy obrazy na płótnie od wymiaru 30 x 30 aż do wymiaru 100 x 100 cm. Na życzenie klienta wydruki zabezpieczamy przed promieniowaniem UV lakierem matowym lub błyszczącym. Zgodnie z potrzebami klienta istnieje możliwość wykonania ram nie standardowych. Zamówienia realizowane są zarówno z grafik dostarczanych przez klienta lub z bazy danych

Zaletą tego rodzaju produktu jest możliwość nadrukowania praktycznie dowolnego wzoru, grafiki obrazu czy zdjęcia. Z tego względu jest on bardzo efektowny i może być doskonałym dopełnieniem wystroju dowolnego wnętrza. Naturalna struktura płótna sprawia, że nadrukowana na nim farba doskonale się rozkłada, a przez to obraz nabiera niezapomnianego charakteru i przypomina dzieła malowane ręcznie.

Druk fotoobrazów

Drukowane przez nas canvasy są naciągnięte na profesjonalne drewniane krosno, ponadto dodatkowo zabezpieczamy je laminatem UV, zapobiegającym blednięciu kolorów. Dzięki temu możemy cieszyć się z pięknego obrazu przez długie lata. Przyjmujemy zamówienia na obrazy canvas w standardowych rozmiarach od 30×30 cm do 100 x100 cm. Na specjalne życzenie klienta możliwy jest także druk canvas  o niestandardowym rozmiarze.  Bogata paleta barw oraz profesjonalne maszyny drukujące pozwalają uzyskać naprawdę wspaniały efekt.

Warto wiedzieć, że termin canvas (ang. grube płótno, brezent, płótno na ramie), którym popularnie określa się nadrukowane na materiale fotoobrazy, to tak naprawdę rodzaj płótna artystycznego występującego w dwóch wersjach – matowej i błyszczącej. Płótna te są wykonane w 100% z bawełny, a dodatkowo zabezpieczono je przez szkodliwym promieniowaniem UV, które mogłyby w przyszłości powodować blaknięcie obrazu. Proces produkcji obrazów odbywa się głównie na ploterach atramentowych – barwnikowych i pigmentowych. Za względu na naturalną barwę płótno doskonale nadaje się do zadrukowania, dzięki czemu uzyskujemy obrazy zbliżone do tych ręcznie malowanych. Przeciętna gramatura płótna to 250 – 380 g. Materiał jest zadrukowany także na brzegach, co sprawia, że obraz doskonale się prezentuje z każdej perspektywy. Fotoobrazy są świetnym upominkiem, który może zostać wręczony z wielu okazji.

Zaprojektuj swój fotoobraz

Realizujemy zamówienia na fotoobrazy canvas zarówno z materiałów dostarczonych przez klienta, jak również z gotowych wzorów znajdujących się w naszej bazie, gdzie do wyboru mamy kilkanaście kategorii, a w każdej z nich kilkadziesiąt różnych wzorów. Dodatkowo oferujemy gotowe szablony graficzne, w które można wkomponować swoje zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

Taki zadrukowany obraz, zwłaszcza z własnego zdjęcia, może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, na dowolną okazję, dzień matki, dzień ojca, imieniny czy rocznice ślubu. To także elegancka ozdoba praktycznie każdego pomieszczenia.