Materiały drukowane dla hoteli i restauracji

Pracujesz w branży hotelarskiej lub gastronomicznej?

Jeśli tak z pewnością zwracasz uwagę na szczegóły i dbasz o to, by wysoka jakość zamawianych produktów nie była jedynie sloganem drukarni.

Wszystkie materiały drukowane, które wykorzystasz w branżach hotelarskiej i gastronomicznej (w skrócie – materiały dla HoReCa), wykonujemy z najwyższą możliwą starannością i dbając o wszystkie, istotne elementy. Tyczy się to zarówno etapu projektowania, jak i samego wydruku na materiałach, które pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców.

Czemu warto zamówić materiały wysokiej jakości?

Jakość materiałów reklamowych bardzo często utożsamiana jest z jakością usług. Czasem może być to mylne i niesprawiedliwe, jednak warto zadbać o to, by Twoje materiały reklamowe były efektywne i efektowne. Satysfakcja Twoja i Twojego klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zamówione materiały spełniały nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.

Jakie materiały dla hoteli i restauracji możesz u nas zamówić?

Menu składane

Menu składane możemy przygotować dla Ciebie w formatach DL, menu w formacie A4 oraz A5.W zależności od stopnia rozbudowania menu warto skorzystać z kilku opcji (menu może być złożone na pół, na 6 stron w Z i C). Menu drukujemy na papierze kredowym o zabezpieczamy wydruk folią.

Menu szyte

Menu w formacie A5 lub A4. Menu szyte realizujemy dla liczby stron 4+4, 4+8 i 4+12 (pierwsza cyfra oznacza ilość stron okładki, pozostałe cyfry lub liczby – objętość stron środka menu). Karty menu szyte drukujemy na papierach powlekanych lub różnych papierach ozdobnych.

Zawieszki na butelki, zawieszki na drzwi

Zawieszki są zadrukowywane dwustronnie lub jednostronnie i docinane do odpowiedniego formatu. Zawieszki reklamowe przygotowujemy na papierach powlekanych, o podwyższonej gramaturze. Dla jeszcze lepszego zabezpieczenia powlekamy je folią matową lub w połysku.

Podkładki pod talerze (podkładki pod talerze w formacie A3).

Drukowane podkładki pod talerze zadrukowujemy jednostronnie, w zadruku czarno-białym lub kolorowym. Ciekawą i popularną opcją jest druk czarno-biały na papierze kraftliner 100g/m2. Papier pochodzi z recyklingu, dzięki czemu Twoja firma może pozostać eko!

Torby cateringowe (torby z uchwytem, torby bez uchwytów)

Torby cateringowe sprawdzą się w gastronomii zawsze wtedy, gdy dostarczasz pyszne posiłki swoim klientom. Wygodne eko-torby mogą być przygotowane bez uchwytu lub z uchwytem i zadrukowane jednostronnie w kolorze oraz czerni i bieli. Torby reklamowe drukujemy na papierze kraft 90g/m2.

Szukasz materiałów drukowanych dla hoteli lub restauracji?

Oprócz kilku popularnych, wyszczególnionych wyżej materiałów zamówić możesz również inne, spersonalizowane pod Twój biznes opcje.


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Materiały reklamowe horeca