Torby reklamowe

Zdarzyło Ci się zastanowić nad tym, jakie cechy powinien posiadać idealny gadżet reklamowy? Pytaliśmy o to naszych klientów. Wśród najczęściej przewijających się odpowiedzi najczęściej padała jedna. Idealny gadżet reklamowy powinien być użyteczny dla Twojego klienta – w innym wypadku jego funkcja będzie znikoma.

Torby reklamowe spełniają ten warunek w 100%. Zastanów się, ile razy musisz przenieść coś z domu, sklepu, pracy. Często korzystamy wówczas z plastikowych reklamówek z logo sklepu. Pomyśl, o ile lepszym rozwiązaniem jest posiadanie ekologicznej, bawełnianej torby wielokrotnego użytku. Którą dodatkowo możesz ozdobić swoim logo.

Torby reklamowe z nadrukiem

Zamawiając torby reklamowe z nadrukiem, możesz najczęściej wybierać spośród toreb papierowych oraz bawełnianych, które różnią się przeznaczeniem oraz żywotnością. Torby papierowe z nadrukiem i logiem pełnią zwykle rolę opakowań, torby bawełniane – pełnoprawnych gadżetów reklamowych. Różnica bierze się z funkcjonalności, estetyki oraz żywotności, bezapelacyjnie przemawiającej na korzyść torby bawełnianej.

Papierowe torby cateringowe

Torby papierowe nazywane bywają również cateringowymi, gdyż są popularnym rozwiązaniem w wypadku restauracji decydujących się na dostarczanie zamówień na wynos lub firm cateringowych. Najczęściej torby cateringowe przygotowuje się z ekologicznego, brązowego papieru i zadrukowuje tylko czarnym kolorem. Torby cateringowe zwykle posiadają papierowe uchwyty ułatwiające transport zamówień.

Torby reklamowe bawełniane

Szukając czegoś bardziej trwałego i do wielorazowego użytku warto sięgnąć po torby bawełniane albo jutowe. I o ile bawełna jest raczej dobrze znana, o tyle juta brzmi nieco egzotycznie. 

Torba z juty wytwarzana jest z naturalnego materiału – właśnie z rośliny o wdzięcznej nazwie juta. Torby jutowe mają ciekawy splot, który na pewno przyciągnie Twoją uwagę a dodatkowo są wytrzymałe i ekologiczne.

Ile kosztują torby z nadrukiem?

Cena torby z nadrukiem uzależniona jest od kilku parametrów, które musisz nam podać, żeby otrzymać odpowiednią wycenę. Cena zależna jest od nakładu, materiału (papierowa, bawełniana, jutowa), rozmiaru torby, długości uszu oraz zastosowanego nadruku (wybranego koloru lub kolorów – im mniej kolorów, tym korzystniejsza cena) oraz zadrukowi z jednej lub z dwóch stron.

torby reklamowe z logo

Zamów torby reklamowe z nadrukiem w drukarni Spidruk

Przygotowujemy torby z nadrukiem dla klientów z Rzeszowa, Jasła, Mielca, Krosna i okolic. Wysyłamy je również do stolicy Małopolski – Krakowa oraz do Warszawy. Zamów torby i postaw na ich wysoką jakość i szybki czas realizacji.  

Torby z nadrukiem w Rzeszowie? Papierowe, bawełniane, z juty – zamów je u nas!

torby reklamowe