Katalogi produktowe

Katalogi produktowe

Katalogi

 

Chcesz skutecznie i bez zbędnych ograniczeń rozpisać swoją ofertę? Stawiasz na sprawdzone materiały reklamowe oraz informacyjne wysokiej jakości? Jeśli tak, wydruk katalogów produktowych będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Katalog reklamowy sprawdzi się zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i w relacjach B2B.

 

Katalogi firmowe

 

Katalogi firmowe umożliwią Ci dokładną prezentację Twoich produktów i usług oraz opowiedzenie o firmie. W przeciwieństwie do wielu materiałów poligraficznych profesjonalnie przygotowany katalog firmowy właściwie nie ma wielu ograniczeń – może mieć (w zależności od technologii produkcji) od 24 do kilkuset stron. Do wyboru pozostaje również wykorzystany w trakcie produkcji papier, format oraz uszlachetnienia.

Foldery i katalogi produktowe, reklamowe oraz firmowe są sprawdzonym rozwiązaniem niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujesz.

W trakcie naszej działalności drukowaliśmy katalogi reklamowe takie jak:

– Katalogi dla branży IT,

– Katalogi dla branży reklamowej,

– Katalogi dla branży medycznej,

– Katalogi dla detalistów,

– Katalogi dla urzędów.

Katalogi produktowe – materiały premium?

Katalogi produktowe dla Twojej firmy to bez wątpienia materiały premium, które jeszcze mocniej podkreślą jakość Twoich produktów i usług. W katalogu zupełnie jak na swojej stronie WWW, możesz dokładnie opisać swoją przewagę konkurencyjną bez obawy o objętość oraz limit znaków. To sprawia, że katalogi reklamowe z materiałów premium są świetną opcją zwłaszcza w tych przedsiębiorstwach, w których spektrum produktów i usług jest naprawdę szerokie.

Katalogi są świetną opcją nie tylko w wypadku stałych klientów (którym warto je udostępnić na stałe), ale i również w wypadku pozyskiwania nowych. Możesz wysłać katalog pocztą lub uzbroić w niego przedstawiciela handlowego – nie od dziś wiadomo, że pewne rzeczy lepiej pokazać, niż tylko o nich opowiedzieć.

 

katalogi

 

Druk offsetowy i cyfrowy katalogów

 

W zależności od zamówionego przez Ciebie nakładu wykonamy Twoje zlecenie w technologii druku cyfrowego lub offsetowego, w zależności od tego, która będzie bardziej opłacalna. W obu wypadkach jakość druku katalogów Cię usatysfakcjonuje – jesteśmy tego pewni.

 

Druk katalogów reklamowych

 

Jakie rodzaje katalogów produktowych i firmowych mogę zamówić?

Katalogi reklamowe możemy scharakteryzować ze względu na sposób oprawy. W naszej drukarni możesz zrealizować druk katalogów reklamowych:

Katalog szyty drutem (dwie zszywki zamontowane na grzbiecie; dłuższym lub krótszym boku). Katalogi reklamowy na zszywki (lub szyte zeszytowo) muszą być przygotowane w określony sposób – ich liczba stron musi być podzielna przez 4, nie mogą też być zbyt grube. Standardowo drukowane katalogi mogą mieć od 8 do 40 stron (licząc z okładką).

Katalog klejony (klejenie katalogu odbywa się wzdłuż dłuższego lub krótszego boku).

Katalog klejony (oprawa miękka, broszurowa) przeznaczony jest dla Twojej firmy wtedy, gdy jej oferta jest bardzo rozbudowana – kleić możemy katalogi od minimum 44 stron. Katalog zyskuje wówczas ekskluzywny grzbiet, który również możemy zadrukować (np. datą samej oferty).

Katalog spiralowany (spirala umieszczona po długim lub po krótkim boku) to świetna opcja dla często eksploatowanych katalogów, polecana m.in. w biurze obsługi klienta.

W jakich formatach drukujemy katalogi reklamowe?

Katalogi reklamowe dla naszych klientów drukujemy zarówno w bardziej, jak i w mniej popularnych formatach. Zwykle są to:

– Katalogi reklamowe w formacie A4,

– Katalogi reklamowe w formacie A5,

– Katalogi reklamowe w formacie A6,

– Katalogi reklamowe w formacie 210x210mm.

Oczywiście, realizujemy również wydruki w niestandardowych opcjach.

 

katalogi produktowe

 

Tani druk katalogów

 

Jako drukarnia katalogów zawsze staramy Ci się zaproponować optymalną cenę oraz wysoką jakość materiałów reklamowych, oraz informacyjnych. Nie inaczej wygląda to w wypadku druku katalogów reklamowych. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania oraz zaprezentujemy różne opcje, dzięki czemu podejmiesz świadomy i najlepszy wybór. Aby zamówić druk katalogów reklamowych skontaktuj się z nami, pomożemy zarówno w wypadku projektowania graficznego, jak i druku katalogów.