Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft

Wierzysz w skuteczność solidnej rozmowy sprzedażowej, do której, za każdym razem, wnikliwie się przygotowujesz? Chcesz, by każdy element Twojej prezencji był świetny oraz zapamiętywany? Nie chcesz niczego pozostawić na łasce przypadku? Dodaj do swojego asortymentu wizytówki Multiloft, które zapewnią Ci efekt WOW podczas każdego spotkania!

 

Czym wizytówki multiloft różnią się od tradycyjnych?

Tradycyjne wizytówki są drukowane jedno- lub dwustronnie i zabezpieczane folią matową lub błyszczącą. Wizytówki multiloft sklejone są z dwóch lub trzech warstw barwionego papieru, o gramaturze do 700g, dzięki czemu osiągamy efekt niesamowicie grubej, odpornej na zgięcia wizytówki, która wygląda doskonale i jest skuteczną formą reklamy Twojej marki osobistej. Wysoka gramatura osiągana w wypadku druku wizytówek kaszerowanych na papierze multiloft pozwoli Ci na budowę świetnego pierwszego wrażenia.

Wizytówki premium dla jeszcze lepszego efektu zabezpieczamy zwiększającą komfort folią soft-touch.

wizytówki multiloft

 

Czemu kaszerowane wizytówki multiloft są właśnie dla Ciebie?

Jeśli dbasz o każdy element Twojej prezencji musisz zdawać sobie sprawę z tego, że o sukcesie decydują szczegóły. Zyskaj kolejnych klientów dzięki zbudowaniu jeszcze lepszego wizerunku. Tradycyjne wizytówki przyciągają wzrok i są świetną opcją reklamową. Jeśli jednak zależy Ci na tym żeby wyróżnić się na tle konkurencji skorzystaj z wizytówek premium – wizytówek z lakierem UV, wizytówek ze złoceniem lub zamów wizytówki kaszerowane multiloft.

 

wizytówka kaszerowana na papierze multiloft

 

Projekt graficzny wizytówki multiloft

Twoja wizytówka może być tak indywidualna, jaki Ty. Skrój ją dokładnie na miarę dzięki odpowiedniemu projektowi graficznemu. Nawet jeśli jeszcze go nie posiadasz to nie problem. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie ekskluzywne wizytówki premium i multiloft, które przyciągną spojrzenie Twoich potencjalnych klientów. Wizytówki multiloft (premium) drukujemy dla klientów z wielu branż i miast. Wśród nich znajdują się firmy stacjonujące w miastach takich jak; Rzeszów, Kraków, Warszawa, Mielec, Dębica, Krosno, Leżajsk.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami, zamów projekt i prezentuj się jeszcze lepiej!

wizytówki Rzeszów