Wizytówki Multiloft

Wierzysz w skuteczność solidnej rozmowy sprzedażowej, do której, za każdym razem, wnikliwie się przygotowujesz? Chcesz, by każdy element Twojej prezencji był świetny oraz zapamiętywany? Nie chcesz niczego pozostawić na łasce przypadku? Dodaj do swojego asortymentu wizytówki Multiloft, które zapewnią Ci efekt WOW podczas każdego spotkania!

 

Czym wizytówka multiloft różni się od tradycyjnej?

Tradycyjne wizytówki są drukowane jedno – lub dwustronnie i zabezpieczane folią matową lub błyszczącą. Wizytówka multiloft jest sklejona z dwóch lub trzech warstw barwionego papieru, o gramaturze nawet do 1000g, dzięki czemu osiągamy efekt niesamowicie grubej, odpornej na zgięcia wizytówki, która wygląda doskonale i jest skuteczną formą reklamy Twojej marki osobistej. Wysoka gramatura osiągana w wypadku druku wizytówek kaszerowanych na papierze multiloft pozwoli Ci na budowę świetnego pierwszego wrażenia.

 

Jak drukuje się wizytówki multiloft?

Proces druku wizytówki multiloft oparty jest na nowoczesnym systemie umożliwiającym zespolenie 3 warstw papierów. Standardowo wewnętrzną przekładką jest papier barwiony w masie o podwyższonej gramaturze. Dzięki szerokiej gamie opcji kolorystycznych jesteśmy w stanie dobrać przekładkę np. pod kolor dominujący w Twoim logotypie.

Następnie warstwy zewnętrzne wizytówki multiloft (wizytówki premium) są zadrukowywane oraz opcjonalnie uszlachetniane. Ostatnim etapem jest integracja 3 warstw w jedną, ekskluzywną wizytówkę, która pozwoli Ci na świetne zaprezentowanie siebie oraz swojej firmy.

 

Wizytówki premium dla jeszcze lepszego efektu zabezpieczamy zwiększającą komfort folią soft-touch.

wizytówki multiloft

 

Czemu kaszerowane wizytówki multiloft są właśnie dla Ciebie?

Jeśli dbasz o każdy element Twojej prezencji musisz zdawać sobie sprawę z tego, że o sukcesie decydują szczegóły. Zyskaj kolejnych klientów dzięki zbudowaniu jeszcze lepszego wizerunku. Tradycyjne wizytówki przyciągają wzrok i są świetną opcją reklamową. Jeśli jednak zależy Ci na tym żeby wyróżnić się na tle konkurencji skorzystaj z wizytówek premium – wizytówek z lakierem UV, wizytówek ze złoceniem lub zamów wizytówki kaszerowane multiloft.

Wielu naszych klientów mówi, że korzystanie z wizytówek multiloft na oficjalnych spotkaniach ułatwia rozmowę z potencjalnym klientem, dzięki samej możliwości zaprezentowania nieszablonowej wizytówki.

 

wizytówka kaszerowana na papierze multiloft

 

Projekt graficzny wizytówki multiloft

Twoja wizytówka może być tak indywidualna, jaki Ty. Skrój ją dokładnie na miarę dzięki odpowiedniemu projektowi graficznemu. Nawet jeśli jeszcze go nie posiadasz to nie problem. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie ekskluzywne wizytówki premium i multiloft, które przyciągną spojrzenie Twoich potencjalnych klientów. Wizytówki multiloft (premium) drukujemy dla klientów z wielu branż i miast. Wśród nich znajdują się firmy stacjonujące w miastach takich jak; Rzeszów, Kraków, Warszawa, Mielec, Dębica, Krosno, Leżajsk.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami, zamów projekt i prezentuj się jeszcze lepiej!

wizytówki Rzeszów