Wizytówki kaszerowne i hot stamping

Nowe rodzaje wizytówek!

Chcesz, żeby Twoja wizytówka wyróżniała się spośród innych? Cenisz sobie ekskluzywną, wyrafinowaną elegancję? Wybierz wizytówki hot stamping, czyli uszlachetnione złotem lub wizytówki kaszerowane, a na pewno przykują uwagę potencjalnych Klientów czy kontrahentów.

Drukarnia internetowa i stacjonarna Spidruk, działa na rynku już wiele lat, zdobywając zaufanie setek klientów. Wciąż jednak staramy się wzbogacać nasz asortyment i oferować nowe, coraz ciekawsze formy druku. Tym razem, do oferty wprowadziliśmy dwa rodzaje ekskluzywnych wizytówek, które z pewnością wielu osobom przypadną do gustu i będą

Wizytówki kaszerowane

Pierwsze z nowych wizytówek, to wizytówki kaszerowane, czyli wykonane na papierze składającym się z kilku warstw. Tego rodzaju wizytówki mają grubość ponad 700 g, przez co są sztywniejsze niż te klasyczne. Istnieje również możliwość sklejenia papierów o różnej kolorystce, czy fakturze, uzyskując bardzo ciekawy i elegancki efekt. Możliwy jest druk jedno-, jak i dwustronny, co daje bardzo duże możliwości zarówno w kwestii nadrukowanych treści, jak i samego projektu wizualnego.

Wizytówki pozłacane hot-stamping

Metoda hot stamping, zwana jest także hot printem i termodrukiem to rodzaj druku przy użyciu specjalnych wypukłych matryc i kilkuwarstwowej folii, która – w wielkim skrócie – pod wpływem ciepła zostaje na drukowanej powierzchni. W ten sposób uzyskujemy uszlachetniony złotem druk, który świetnie się prezentuje, a wizytówka nabiera unikalnego charakteru.

Pozostałe wizytówki

Poza opisanym wyżej produktami, posiadamy w ofercie również te klasyczne wizytówki o gramaturze 300 lub 350 g. Do wyboru są najwyższej jakości papiery – błyszczące, satynowe, kredowe i matowe, a na specjalne życzenie również perłowe.

Ponadto w naszej drukarni można zamówić również wizytówki foliowane, dzięki czemu są zdecydowanie mniej podatne na zabrudzenia a także wizytówki lakierowane, na których można osiągnąć bardzo ciekawy efekt lakierowanego tła.

Zamówienia na wizytówki przyjmowane są już od kilkudziesięciu sztuk. Wszystkie produkty można zamawiać online, telefonicznie, bądź osobiście, w siedzibie naszej drukarni w Rzeszowie. Chętnie służymy radą w kwestii doboru projektu jak i materiałów z jakich ma on być wykonany. Wierzymy, że tylko indywidualne podejście do każdego Klienta, wsłuchanie się w jego potrzeby pozwoli na dopasowanie produktu do oczekiwań i uzyskanie skutecznej reklamy czy identyfikacji marki.