3 powody, dla których kalendarze pomagają w sprzedaży

Towarzyszy Ci przez cały rok, czy może korzystasz z niego sporadycznie, obiecując sobie, że tym razem będzie inaczej? Niezależnie od tego jak często z korzystasz z kalendarza 2020/2021. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to jeden z najlepszych nośników Twojej reklamy. Czemu? Zerknij niżej.

Użytkowe kalendarze reklamowe


Czujesz opór przed kolejnym atakowaniem swoich klientów ulotkami promocyjnymi? Jeśli tak daj im coś, czego trwałość będzie znacznie wydłużona – elegancki kalendarz reklamowy będzie aktualny (a tym samym użyteczny) przez cały rok. Wręczając klientowi kalendarz, masz pewność, że Twoja inwestycja w reklamę zaprocentuje.

Kalendarz książkowy personalizowany


Polepszasz organizację czasu i pracy

Wręczenie kalendarza to umowny gest – dajesz swojemu klientowi narzędzie umożliwiające optymalizację pracy. To cenny upominek, który pokazuje dbałość o Wasze relacje. Nawyk prowadzenia kalendarza może być traktowany również jako tzw. nawyk kluczowy, który pozwala na zmianę pozostałych nawyków polepszających życie zawodowe i prywatne. Tyczy się to głównie rozbudowanych kalendarzy książkowych.

Kalendarze 2020/2021


To całoroczna reklama….

…za którą płacisz tylko raz. Przypomnij sobie swoje standardowe wydatki na marketing, które zwykle rozliczane są cyklicznie. Płacisz za reklamę w Google, w Facebook Ads lub radio i tylko wtedy pracuje na Twój sukces. Z dobrze skonstruowanym i eleganckim kalendarzem sprawa wygląda inaczej – będzie reklamował Twoje działania przez cały rok, a dodatkowo pozwoli Ci na „stworzenie” ambasadorów marki. Zawsze wtedy, gdy Twój klient będzie korzystał przy innych z przygotowanego przez Ciebie gadżetu, zasięg Twojej marki lub oferty znacznie wzrośnie.

Kiedy zamówić kalendarze na sezon 2020/2021?


ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Sezon na kalendarze 2020/2021 trwa już od kilku tygodni dlatego dobrze zamówić je już dziś. U nas zamówić możesz dokładnie takie kalendarze, jakie Cię interesują – z indywidualnym projektem graficznym, logotypem oraz uszlachetnieniami, dzięki którym zyskasz gwarancję, że Twój kalendarz 2021 zawsze przyciągnie uwagę obecnych oraz potencjalnych klientów i ułatwi pracę Twoim handlowcom.