Zamów kalendarze na 2021 rok

Kalendarze Rzeszów 2021

Kalendarz reklamowy to jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej użytecznych gadżetów reklamowych. Dobrze zaprojektowany oraz odpowiednio prowadzony kalendarz potrafi mocno ułatwić życie i efektywniej prowadzić działania prywatne oraz zawodowe. Kalendarz reklamowy na 2021 rok warto wręczyć również jako gadżet – dzięki odpowiedniemu projektowi graficznemu oraz obrandowaniu kalendarzy Twój klient może zostać ambasadorem marki na cały rok. Jak sprawić, by tak się rzeczywiście stało?

Sprawdź, czemu teraz jest najlepszy moment na to, by zamówić kalendarze na 2021 rok w najlepszych cenach oraz z daleko idącą personalizacją.

Kalendarze książkowe, jednodzielne czy biurkowe?

Kalendarze są uniwersalnym gadżetem, który przyda się absolutnie każdemu. W zależności od przyjętego typu i specyfikacji kalendarze przydadzą się zarówno zabieganemu biznesmenowi, jak i pracującemu w skupieniu dentyście. Warto odpowiednio wcześniej przemyśleć, dla kogo kalendarz chcemy przygotować.

Wśród najpopularniejszych (i najbardziej ekskluzywnych) opcji przewijają się kalendarze książkowe. Zwykle przygotowywane są w twardej oprawie (płóciennej lub imitującej skórę) w formacie B5. Oprawę można uszlachetnić oraz wygrawerować na niej logo Twojej firmy. Dzięki temu wszyscy obdarowani, którzy będą regularnie korzystali z kalendarza będą zapamiętywali Twoje logo.

Kalendarz książkowy wygodny jest również z innego powodu – dzięki wykorzystaniu struktury dziennej lub tygodniowej zyskujesz znacznie więcej miejsca na zapisywanie swoich codziennych zadań.

Inną, popularną opcją, którą warto obdarować np. działy sprzedaży lub marketingu, jest kalendarz biurkowy (zwany również kalendarzem typu piramidka). Tego typu gadżet może mieć kilka różnych opcji – zwykle jest on przygotowany na spirali, co ułatwia przekładanie kart. Podczas druku kalendarzy warto zwrócić szczególną uwagę na projekt graficzny, który w wypadku tego typu kalendarza musi przyciągać wzrok.

Projektowanie kalendarzy 2021

Kalendarze – niezależnie od tego, na wydruk jakich się decydujesz – warto przygotować odpowiednio pod kątem graficznym. Tyczy się to nie tylko kwestii technicznych, ale również designerskich. To odpowiedni projekt bardzo często potrafi przyciągnąć wzrok obdarowanego. Sporą uwagę należy zachować również podczas projektowania samych kalendariów – tak, żeby przypadkiem nie obdarować swoich klientów kalendarzem z błędnymi datami.

Szukasz kalendarzy na 2021 rok? Daj nam znać klikając tutaj!